Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi ido alatt tettetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ido alatt tettetek tul magatok a szakitason? Mar 4 honapja kidobott az exem.

Figyelt kérdés
Mas lanyra gondolni se tudok raadasul baratnoi is mondtak hogy mar vagy negy pasival lefekudt azota es egyre rosszabbul erzem magam aludni se tudok. Valami modot nemtudtok hogy felejthetnem el?
2017. okt. 19. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én.hamar elengedtem. És túl tettem magam rajta . Nem érdekela dolog mert már 1 éve már ennek. Egyedül vagyok . Várom az igazit . Nem akarok több kavarást értelmetlen . 19F
2017. okt. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ezekre engedd el végre és fel a fejjel.. hisz van annyi ember még a vilàgon nem 1nél àll meg a vilàg " majd jön más.. 17L
2017. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem pontosan fél évvel utána kezdtem ismerkedni a párommal :)
2017. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!