Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocka fiúktól kérdezném (? )...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka fiúktól kérdezném (? ) Nektek melyik a fontosabb ha lenne egy párkapcsolatotok vagy a számítógép?

Figyelt kérdés
Ha egy lány néz titeket és ti is őt és tegyük fel tetszik nektek. Lenne bennetek annyi bátorság, hogy oda menjetek hozzá ismerkedni? Ha nem akkor miért? És ha a lány kezdeményezne akkor lépnétek valamit? És lehetséges az, hogy csak jól esik nektek valakivel szemezni és amúgy nme akartok semmit a lánytól?

2017. okt. 19. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Én sokat játszok, és tevékenykedek egyebeket a számítógépen, ezért sokszor kocka -nak hívnak. Azonban, ha egy lány egyértelmű jeleket küld felém, nyilván odamegyek.
2017. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Elég kocka vagyok,mert hétköznap nem tudok mást csinálni max tanulni :D de volt már kapcsolatom és simán kezdeményeznék csak hát nincs senki aki bejönne + nem nagyon kell még nekem barátnő.Hétvégi kocsma a haverokkal sokkal jobb! :D
2017. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Stark2000 ***** válasza:
Jah, hát.. annyi bátorság tuti nem lenne bennem, hogy oda menjek hozzá. Nyámnyila vagyok, félek a visszautasítástól. :D Ha a lány lépne és egyértelmű jeleket küldene, akkor biztosan nem hagynám semmibe a dolgot. Szemezni ÉN(!) csak azzal szoktam, aki tetszik. De ez én vagyok. :D
2017. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én meg pont azrt vagyok úgymond "kocka", mert rengeteg szabadidőm van, viszont nincen barátnőm :( ...pedig egyébként végig a lánnyal lógnék, amikor csak ráérek. A volt barátnőmmel is ez volt, csak hát...ő csak "volt"barátnő...


15/F

2017. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengeteget tudok játszani, de nekem is volt már barátnőm. Igaz, rég volt :D

Alapból nem lenne, mert úgyis elutasít, azért meg minek menjek oda? Csak időpazarlás.

Ha kezdeményezne, akkor nyilván lépnék. Ez alatt nem azt értem, hogy jöjjön oda hozzám és hívjon el randira, elég egy szemezés is, vagy kisebb jel, hogy bejövök neki, onnantól megy. De csak úgy random nem szólítok le senkit.

2017. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Számítógép, tekintve, hogy a jövendőbeli munkám is ezzel kapcsolatos, párkapcsolatot pedig már nem akarok, mert egy életre elegem lett a nőkből. :D

Alkérdések:

Bátorságom lenne odamenni, de mint írtam, indíttatásom nem.

Ha a lány kezdeményezne, és látnám rajta, hogy nem csak barátkozni akar, hanem párkapcsolat reményében ismerkedni, akkor tisztáznám vele, hogy nincsenek ilyen vágyaim.

Sok lánnyal szemezünk egymással, de nem akarok tőlük semmit, maximum beszélgetni, ha unatkozok a vonaton/vonatra várva.

2017. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé elszontyolodtatok az élettől mind :D Féltek a kockázattól, hogy de mi van ha nem, megint összetörik a lelki világotok, stb. Nekem nem kell papolni, hogy de hát így meg úgy, ez történt, az történt. Tudom, velem is. Érzékeny ember vagyok, különösen megviselnek a dolgok. DE! És itt egy nagy de. Kockázat nélkül nem fogtok sehova sem jutni ilyen téren. Kell az önbizalom. Elhiteted magaddal, hogy van önbizalmad, és akkor mások is el fogják hinni. Aztán ahogy alakulnak a dolgok, tényleg egyre nagyobb önbizalmatok lesz. Oda kell menni a lányhoz, kezdeményezni kell, nincs mit veszítenetek! Kinevetnek? Kit érdekel? Még egy élményed van, amit el tudsz mesélni haveroknak. Mi van, ha megtetszik a lánynak, hogy igen is oda mersz menni, kezdeményezni? Egy jó kapcsolat kezdete lehet. Ha nem, akkor meg ez van, lehet rájössz, hogy nem is érdekel igazán, csak elsőnek volt szimpatikus. Ha megtetszik, akkor meg lehet csapatni a dolgot :) Persze, ott van a kockázat, hogy megint sérül a lelki világod. És ott van az a lehetőség is, hogy megtalálod életed párját, akivel évekkel később összeházasodsz. Ne kíméljétek magatokat, vagy az élet sem fog kímélni titeket!

Jó csajozást! :D

(Amit írtam nem azt jelenti, hogy fűvel-fával, és főleg nem azt, hogy alkalmi kapcsolatot teremtsetek. Nem kell a félrebeszélés :) )

2017. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Kockaszerű vagyok és nem merek odamenni egy lányhoz aki tetszik sajnos, nem szoktam szemezni ami nem rajtam múlik, a párkapcsolat fontosabb mint hogy gépezzek, de ha kezdeményezne egy lány aki tetszik nem utasítanám el.
2017. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valasztani kene egy csaj vagy egy zsir uj gtx 1080ti kozott, akkor mar rohannek is kicserelni a regi alaplapomat
2017. okt. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es, nagyon szépen írtál, kár, hogy rám nem vonatkozik, 1-2 évvel ezelőtt feltöltött volna önbizalommal. Az én lelkivilágom nem tud sérülni, mert nem létezik. Nem gondolom, hogy bátorság kell a mai világban bármely ember megközelítéséhez, már nem esélyes, hogy leütnek egy kőbunkóval. Ráadásul olyan arrogáns szemét vagyok, amilyet még nem látott a világ, szóval az önbizalomhiány sem téma. De valóban energiával töltött szöveget írtál, a szavaid hatnak az emberekre, tartsd meg ezt a jó szokásod. :)

6-os voltam. :)

2017. okt. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!