Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit?

Figyelt kérdés
Nem rég megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal:) de nem teljesen önmagamat adom , próbálkozok de picikét mindig zavarba vagyok amikor találkozunk,és össze vissza beszélek emiatt egy kicsit furának is tarthat. Viszont sokszor megölel es nagyon aranyos dolgokat mond. Bár a mai találkozónk eléggé lapos volt , sőt most még írni se ír. Mitörténhetett? Vagy csak egyszerűen túl reagálom? Kérlek normális válaszokat igyis elég fusztrálva erzem magam:(

2017. okt. 19. 19:46
 1/3 anonim válasza:

Szerintem igen érezhet valamit irántad


Lehet hogy azért nem ír mert épp más dolga va vagy lehet féltékeny mert más fiúval látott beszélgetni

2017. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fent van szoval nem hiszem hogy olyan nagy dolga lenne :D amugy nem látott mas sráccal beszelni de ennyiért ki lenne féltékeny?
2017. okt. 19. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azt akarja, hogy Te írj neki? :) Lehet, hogy rossz napja volt. Nem kell, túl reagálni az ilyeneket. Írj rá, jól fog esni neki. Szerintem igen, érezhet irántad valamit.
2017. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!