Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdés, hogy ha ráírok egy ismeretlen lányra ismerkedés céljából, akkor előtte írjam meg ,hogy "zavar ha rád írok? " Válaszokat köszönöm:) 15/f
2017. okt. 20. 14:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt légyszi ne írjátok ,hogy "miért nem mész oda hozzá" mert sajnos nincs lehetőségem rá :/.
2017. okt. 20. 14:27
 2/6 anonim válasza:

Szia, szerintem inkább úgy írj rá, hogy "szia, zavarok?", viszont igazából elég egy "szia :)", aztán utána majd jön magától.

15/L

2017. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, mert ezt azért kérdezném meg ,mert ha nem jövök be neki ,akkor meg elküldi a beszélgetést a barátnőinek, és kész a pletyka rólam...
2017. okt. 20. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem "zavarok?"-kal nem jó. Nekem ez olyan érzést kelt, mintha az írónak önértékelési problémái lennének.

Ne "abból" az oldalból közelítsd meg. Mint amikor megkínálsz valakit, jobb a "Kérsz egy...?", mint a "Nem kérsz egy...?", mert utóbbi esetében már egyből arra számítasz pszichológiailag, hogy nem fog kérni az illető.

Jelen esetben is arra számítasz, hogy zavarod.

Tedd fel úgy a kérdést, hogy "Elérhető vagy?", azaz pozitívan. Ugye, hogy másabb?

2017. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele, és tök normális, és nem küldött el :) .
2017. okt. 21. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, örülök neki :) Így tovább.
2017. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!