Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti ezt miért csináljátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ezt miért csináljátok? Szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülye megfogalmazás lesz, de azért probálom összeszedni a gondolatatimat.

Szóval arról lenne szó, hogy a suliban a fiúk mindig megbámulnak, végig néznek stb. Az osztályban a fiúk is ezt csinálják. Már nem egyszer hallottam vissza, hogy bejövök nekik, de viszont egyik se mer hozzámszólni vagy beszélgetni, olyan mintha félnének tőlem. Viszont nem tudom miért van ez.

Ráadásul az egyik srácnak az osztályból bejövök és ő is nekem, de viszont ő se mer velem nagyon beszélni, ha lenne rá alkalma, akkor pedig mindig zavarban van és két szót nem tud mondani.

Alapjába véve normális lány vagyok, nem egy k. Barátaim szerint aranyos, vicces vagyok és mindig mondják milyen okos vagyok(bár ezzel nem mindig értek egyet). Külsőmre adok mindig igényes vagyok és divatosan öltözködök.

Ezek alapján mi lehet az oka, hogy így viselkednek velem a fiúk?

Válaszokat előre is köszi és bocsi a hülye fogalmazásért.

17/l



2017. okt. 20. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekeln, velem is ez van.😂

(17/l)

2017. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert vannak olyan idomaid amit ugy mond figyelemre meltoak xD es azt ugy az illetonek szová tenni szepen mondva nehez xd ha a fiu nem mer veled akkor kicsit vezesd rá kezdeyz temea stb... megesik :) 15/f
2017. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) jöhetnek még:)
2017. okt. 21. 12:30
 4/6 highsc ***** válasza:
Nos, kedves kérdező nahy valósuínűséggel egy igen csak szép lány lehetsz. A fiúk főleg valószínüleg azért bámulnak meg mert elégé fejlett a tested és ott domborodik ahol kell(bocsi ha ez így erősen volt megfogalmazva) az, hogy miért viselkednek így az azért van mivel tetszel nekik és úgy tekintenek rád (a megnyerő kinézeted végett) mint aki annyira jól néz, ki hogy esélyük sincs megkapni, vagy legalábbis nagyon rizikós. Azt peddig nem merik beválani sokan kb 99%, hogy bepróbálkozzon nálad aztán bégjen. Inkább maradnak távoli megfigyelők. Nem tőled félnek hanem nem akarnak beégni. Bár ez így nem túl előnyös se számodra se számukra, de ebbe nem gondolnak bele. Azzal tudsz változtatni, hogy többet beszélsz az osztályodban lévő fiúkkal, szimpla mindennapi témákról, ezzel látni figják, hogy te is csak ember vagy. Majd némi idő után egyre közvetlenebbek lesznek veled. Kb ez a nagy helyzet.
2017. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Régebben én is így voltam :D végül egyik barátnőmnek mondta egy fiú hogy sose merne felém kezdeményezni, mert fel hogy elutasítom mert hogy én olyan szép vagyok ő pedig csúnya... (nem utasítottam volna el :D) ki érti a férfiakat?!
2017. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. okt. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!