Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud tanácsot adni nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem.

Ti mit szólnátok ha a fiatok/lányotok megismerkedne egy személyel és "szerelembe" esne a neten keresztül?

Van egy lány az interneten akibe belészerettem 1,5 ével fiatalabb lányba. Hogy mondjam el a szüleimnek?

Az első gond hogy vagy 200km-re lakik.

Az anyja tud már rólam az állitása szerint. Nagyon tetszik az a lány. Volt egy időszak mig ez a szerelembe esés megtörtént és kölcsönös az érzés. Érett a koráhozz képes. Tisztábban vagyok az interneten való ismerkedés veszélyeivel. De már biztosra mentem hogy nem egy pedofil gyilkos szval... És attol tartok hogy az én szüleim nem tolerálnák egy interneten megismert szerelmet.. Fontos tudni hogy ő az első aki igy viszont szeret. Voltak személyes beszélgetések képcsere meg az egyébb dolgok. Az szeretném megkérdezni hogy ezt hogyan hozzam fel a szüleimnek. Minden esetre a válaszaitokat hálásan köszönöm és bocsánatott kérek ha rossz témába írtam ki. 16/F


2017. okt. 20. 22:02
 1/6 anonim válasza:

Szia,


Nincs más módja, oda kell állnod eléjük. Ha titkolod, abból csak pláne balhé és tiltás lesz belőle. Mesélj nekik róla, mutasd meg a képeket, lássák ők is, hogy nem valami pedofil csapdájában vagy.

2017. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy alkalmasnak tűnő pillanatban csak úgy, mint bármi más témát vesd fel, mit szólnának hozzá. Szerintem nincs ezzel gond, hogy ismerkedsz lányokkal, vagy a szüleid másképp gondolják?
2017. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolják másképp. Régebben is utaltak rá hogy majd fog jönni egy lány stb. Csak nemtudom hogy reagálnak rá hogy interneten ismertem meg.
2017. okt. 20. 22:09
 4/6 A kérdező kommentje:
1.-es elöször anyámnak tervezném elmodani. Megértöbbnek találom.
2017. okt. 20. 22:26
 5/6 Anna0728 ***** válasza:

Nekem a legjobbbarátnőm baraátjával is intereten keresztül ismerkedtek meg és szerettek egymásba de élőben jöttek össze ez volt július közepé azóta is eggyütt vannak. Annyira nem nagy a távolság, szóval nem nagy akadály szóvval azzal előnyük van de igen.

Nagyon boldogok és hetente 2x minimum felutaznak egyáshoz pestre.

Bár neki annyira nem izék a szülei az enyémek sem torelálnák de neki szerencsere igen

2017. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy aljak elejuk?
2017. okt. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!