Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak haverként kezel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak haverként kezel?

Figyelt kérdés

Tetszik osztálytársam és nem szeretném neki elárulni hogy tetszik mert félek hogy ez egyoldalú lesz...

Hát több ugyan olyan nevű lány van a suliban és engem általában a vezetél nevemen szólítanak az osztálytársaim és ő is.

Viszont azért többször szól hozzám és mondja hogy ez ... gondolkodás.(... helyén vezetél név szerepel) és ma amikor a folyosón voltunk akkor mesélt nekem valamiről.Aztán később egyik osztálytársam leakarta fotózni a fiút és a fiú nem engedte mert elmozdult (nem szólt rá) és gondoltam kipróbálom hogy én is lefotózom és arra mi lesz a reakciója, hagyta magát.Azt tudom hogy azt gondolja rólam hogy jó fej vagyok és vicces.Meg reggel mikor bemegyek mindig ő köszön nekem a padtársával meg pacsizunk.



2017. okt. 20. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Na már most hát én össze jöttem egy osztálytársammal és szakitottunk....nem lett jó vege mivel mindig feszült egy kicsit a hangulat nehezen viselem el stb....nem olyan jó dolog össze jönni egy osztálytárssal de ha tetszik és érzel iránta valamit hajrá.amúgy meg a leírtak alapján van nála esélyed csak legyél merész és lépj gyorsan jah meg persze legyél óvatos is.sok sikert!15/F
2017. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!