Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintetek megéri harcolni érte? Vagy mit csináljak hogy úgymond visszakapjam?

Figyelt kérdés
Egy fiú pár hónapja szeretett,de akkor közbejött egy másik fiú és összevesztünk miatta,végül azzal a másik fiúval nem volt semmi se.Rájöttem hogy hiányzik és elhívtam beszélni,nem akart,még csak rám se akart nézni mikor beszéltem hozzá.Mit gondoltok erről?

2017. okt. 21. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom most úgy érzi, hogy ha nincs ló, akkor jó a szamár is..
2017. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp ő miatta nem lett azzal a másik fiúval semmi..
2017. okt. 21. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Így hogy nem ismerem a teljes sztorit nem nagyon tudok aegíteni de privátban ha leírod a részleteket szívesen segítek
2017. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki?
2017. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Büdö.... *⛪100% Keresztény komment⛪*

Nem gondolod hogy elbas... elrontottad?

Nincs második esély.

Választhattál, kavarj tovább többel, éld ki magad, ha már alapból is úgy csináltad. 😉Meg fordúlt már a fejedbe, hogy nem is tudnád le tenni a se..sejhajod más mellett?😮Mert szerintem nem.

2017. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves,sokat segítettél 😂
2018. jan. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!