Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen haj illene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen haj illene nekem, illetve nektek milyenek tetszenek?

Figyelt kérdés

Hali,remélem beférek a kategóriába :DDD

A lényeg röviden annyi,hogy világ életemben kopasz voltam,nullásgéppel hetente vágom a hajam.Már egy ideje gondolkodtam hogy kéne valami újitás,és nemrég láttam egy kérdésnél hogy manapság nem is nagyon jön be a nullás haj a lányoknak :/

Szóval tudnátok segiteni,hogy mi illene nekem,mi állna jól?Normális képem nincs magamról csak olyan ahol hülye fejet vágok,úgyhogy csak privátban küldenék inkább :D Köszi,20/f



2017. okt. 22. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan nézel ki, nem kell kép sem, de a kopasztól a hosszú hajig bármi, csak véletlenül se hasonlítson az ecsetre (ami ma olyan nagy - és undorító, férfiatlan - divat). Mellesleg érdemes jó filmeket nézni, mert azokban a főszereplő pasiknak sosincs ecset fejük. Most nekem pl. kedvencei a TWD, vagy a Marvel filmek, és így tovább. Abban férfiak vannak. Onnan kukázhatsz hajviseleteket. :D
2017. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na mutasd azt a képet :)
2017. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 köszi ránézek,hátha találok valamit :D

#2 ment :)

2017. okt. 22. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!