Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig helyén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig helyén való elmenni két 15 évesnek? (intim dolgok teren)

Figyelt kérdés
1,5 éve együtt vagyünk, gyakorlatilag ő a legjobb barátom, nagyon szeretjük egymást.

2017. okt. 23. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Igazából erre nincs válasz. Van aki 13 évesen nem szűd de van aki 20 évesen még az
2017. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ezek alapján, amiket leírtál szerintem csoda még, hogy nem feküdtetek le:D Amúgy meg nincs olyan, hogy helyes vagy nem helyes. Ha bízol benne (és nyilván igen), akkor szerintem azt csináljátok, ami jól esik és ameddig ti jól érzitek magatokat.
2017. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem még nagyon gyerekek vagytok.. 17-18 éves kor alatt egyszerűen mentálisan nem vagytok azon a ponton, hogy érezzétek az intim kapcsolat súlyát.
2017. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csók. Szép és jó, hogy ennyi ideje együtt vagyok, de ebben a korban még fiatalok vagytok a szexhez. Az majd bő 2 év múlva.
2017. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos a mentális érettség az ami pont nem kortóé függ. Akár 10 év különbség is lesz személyek között és sztem a sok felnőtt se az. Akkor feküdjetek le ha tudtok erről beszélgetni pl: meritek mondani ha fáj, megbeszélitek ha olyan, elmondod a fiunak h nem gáz ha nem áll fel mert mondjuk izgul, mert gondolom ő is szűz. Ha ilyenekről tudtok kicsit elötte beszélni akk sztem már érettebbek vagytok mint pár huszonéves. És a legfontosabb védekezzetek, de komolyan!!! Óvszert már bhol lenne venni, nem olyan gáz az, mindenki használ.. Ne kapkodjátok el. :)
2017. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, meg tudjuk beszélni az ilyen dolgokat, és nyílván védekeznénk, de még nem szeretnék vele lefeküdni, és ezzel ő is tisztában van.
2017. okt. 25. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Akk minden meg van oldva, ha beszéltek normálisan erről. :) És majd ha mind a ketten készen álltok, akkor kell. :)
2017. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!