Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A büd*ös paraszt stíl mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A büd*ös paraszt stíl mennyire jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Nos a kérdést nem azért teszem fel itt mert én büdös paraszt lennék ,hanem a barátom akar magának barátnőt először még normálisan áll hozzá ,utána viccből át vált néha majd büd*ös bun*kó par*asztra ,meg ha kapcsolata lesz akkor is néha bü*dös par*aszt lesz persze csak viccből... De ő valahogy így fogja csinálni

Lány:szia

Barátom:szia

Barátom:Na mi az te büdös riba*nc

stb


Én próbáltam vele beszélni ,hogy ennek semmi értelme de azt mondta ,hogy ő így fogja csinálni meg ,hogy 21.századot írunk...


És ehhez egy lány mit szólna ha ezt csinálná?



2017. okt. 23. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem, mint lány, ez egyáltalán nem jönne be, de hát ízlések és pofonok... Biztos van, akinek tetszik, de a barátodnak meg kell találnia ehhez a megfelelő lányt...


Tény, hogy van sok lány, akinek a "rosszfiúk" jönnek be, de szerintem ezt a rosszfiút inkább úgy kell érteni, hogy aki áthágja a szabályokat ilyesmi, meg talán másokkal, ha megérdemlik, bunkó, de magával a lánnyal nem.


Ha eléggé egyértelműen viccből mondja a srác, és valóban nem tartja egy büdös ri*ancnak a lányt, akkor talán okés lehet, de egy idő után az is idegesítővé tud válni...


Személy szerint én, ha egy fiú kapásból leri*ancozna engem, annak lekevernék egy nagy büdös pofont, vagy legalábbis furán néznék rá és elrohannék onnan vagy rászólnék, hogy ne legyen paraszt proli. De hát mondom, biztos van, akinek bejön.

2017. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint jól pofonvágnám ha ilyen szinten bunkó lenne. Ez amit ő csinál már túlzás, de egy bizonyos szintig még vicces. Amikor csak viccből szívja a vérét a barátnőjének vagy annak a lánynak aki bejön neki, és mind a ketten teljesen tisztában vannak ezzel. Tehát a csaj nem rohan el bőgve ha beszól valamit. Ismerek ilyen párt ahol a srác állandóan cs*szteti a barátnőjét valami hülyeséggel, de látszik rajtuk hogy nagyon szeretik egymást és ez szerintem ilyen tipikus "Couple Goals".
2017. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem is teljesen igy, de be fog jonni a bunkozas. Annyi csaja lesz mint soha
2017. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Személy szerint nekem nagyon nem jön be az ilyen stílus... Próbálom is elkerülni az ilyen fajta fiúkat. Szerintem kedvességgel sokkal többet lehet elérni...legalábbis a normális lányok körében. ;) Valamint nem hiszem, hogy ennek kellene jellemeznie a 21.századot... Úgy gondolom a legtöbb lánynak jobban bejön az, ha egy fiú udvarias, illedelmes, kedves... mintha egy... bunkó paraszt lenne... (Ezzel nem fog sokat elérni.:()
2017. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön be a lányoknak. Ez egy baromság.


A barátod is sír, hogy a lányoknak a büdös bunkók kellenek. Közben ez nem igaz, csak ő cs cska a lányokhoz.


Van különbség aközött, hogy valakiben van egy kis vicces pimaszság, meg aközött, hogy valaki s ggfej.


Ugyanígy aközött is, hogy valaki "kedves", vagy egy p*nci!


Ha kedves vagy, figyelmes, de néha azért ízléssel oda mersz neki szólni, mered piszkálni, és játszani vele kicsit, nyerő vagy.


Ha s ggfej, mindenki utálni fog, esetleg a barátai jól összevernek.


Ha meg p*nci vagy, barátzónába kerülsz. (Túlzott kedvesség)

Aki szerint a lányoknak csak ez kell, meg csak a pénz, azok sikertelen, frusztrált szerencsétlen alakok, akik szerint a világ sz*r, ők pedig tökéletesek.


Ők maradjanak abban a hitben, hogy igen a lányoknak ez kell, és maradjanak otthon, több lány marad a normálisaknak. :)


Nem mondom, hogy nincs igazság abban, amit mondanak, de könyörgöm. Legyen már annyi szociális tapasztalatunk, hogy különbséget teszünk, intelligens, szép, okos lányok között, meg az alkesz, falusi, ladás csávó barátnői között.


Első kategória, akit keresünk, nem ez kell.


A második, akit kerülünk, nekik ez kell.


Sok sikert a barátodnak!


20F

2017. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 teljesen igazad van én egy ilyen alkesz falusi ladás csávónak (ahogy te mondtad) bejövő lánnyal nem tudnék egyszerűen jól el lenni ,én csakis normális lánnyal tudnék jól el lenni ,és normális lánynak lenne csak esélyem nálam,jó azért nála nem kel annyira túlzásba lenni mert ő is inkább a normális lányokat bírja és ő is csak úgy ízléssel szólna oda néha oda is írtam ,hogy viccből csinálná csak ,de mondjuk az amit ő csinálna már lehet kicsit túlzás lenne!
2017. okt. 23. 23:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ezen kívűl nekem is lenne egy külön kérdésem ne nézzetek hülyének meg ne higgyétek azt ,hogy nem tudok csajozni volt már csajom is ,de ha egy csajt meg látok az utcán aki nekem tetszik , olyankor csak simán a csajt kel nézni ,vagy bele a szemébe,ha meg szinte nagyon közel vagyunk egymáshoz a csaj arcát nézzem simán csak vagy bele a szemébe??? Az utóbbi kérdésel az még fontosabb de fontos ,mind a 2!
2017. okt. 24. 00:52
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sok csajnak bejön hiszen már egyből látni a szövegén hogy nem egy nyuszi, és bátran lehet vele bulizni.
2017. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!