Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok, ha egy lány "leszólítana" titeket ismeretlenben? Mi "imponál" ilyenkor?

Figyelt kérdés

Most mondok egy példát. Ülsz egy cukrászdában. Valahol a közelben ül egy lany, aki észrevehetően teged néz, bár mikor odanezel, elkapja a tekintetet, magyarul tetszel neki es “flörtölni” próbál veled beszed nélkül. Épp készülnél menni, mikor odamegy hozzad es


Nem lenne furcsa számotokra, hogy egy lany csak ugy odamegy hozzatok? Ha nem, akkor mi lenne “imponáló” számotokra? Azonnal kérjen találkozót vagy elobb beszélgessen veletek (de miről?)... ilyenek.


Es tegyük fel, hogy a lany a szebb kategóriába sorolható. És nem egoista! ;)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat srácok! :)


2017. okt. 23. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, az “odamegy hozzad” után pont van, nem tudom, hogy lett “es”
2017. okt. 23. 20:23
 2/10 anonim válasza:
100%
Az ilyen helyzetek szerintem valamilyen szinten mindig "furák", de én valószínűleg örülnék neki :D
2017. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Te mint szép? :D átlagoska vagy bár aranyos, hogy azt hiszed szép vagy
2017. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

Na, remek! Es mi tetszene, ha a lany rögtön a lényegre térne vagy elobb beszelgetes?

2017. okt. 23. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerű ez mint az egyszer egy, ami 71 a gyengébbek kedvéért (emelt matekérettségim van, szívesen) Szóval arra nem adok választ mi imponál mert ez mindenkinek változó szerény véleményem szerint de neeeeeeeeeeeee neeee azzal kezdj hogy találkozót kérsz tőle háááá még nem is ismered ... ne akarj túl nyomolós lenni, én követném a férfi mintázatot, én mint férfi így mennék oda hasonló helyzetben egy lányhoz: Hello, láttam megindultál habár valószínűleg csak a WC re ettől a sütitől én is mindig hasgörcsöt kapok, amúgy Péter vagyok, leülhetek ide melléd? (lány válasza: na takarodjááá máá) Én: Leülök és folytatom: hogoy hogy egyedül vagy egy ilyen lepukkadt helyen egy ilyen esővel áztatott és lehangolt napon? :O csak nem te is a képzeletbeli pároddal randizol mint jómagam? (itt már a rendőrséget hívja az illetékes hölgyike) nah mindegy nem folytatom amúgy komolyra véve a szót csak menj oda, kérdezd meg mit eszik és hogy leülhetsz e, azt is hogy hogyan tévedt oda :D meg ezek után hogy lenne e kedve beszélgetni, habár ez nem fontos ha látod hogy vevő rá (mint a sütire amit eszik) Akkor nem kell rákérdezned, ha váltotattok már pár mondatot a feszültség oldódott is és a témát lehet bármerre terelni , tádáááááááááááááá magic, csak ne támadd le egyből aztán kész :D

18f

2017. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fura lenne. Olyan nehéz lenne elhinni, hogy megtetszettem egy lánynak. De persze nagyon örülnék neki :)


18F

2017. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, észrevettem milyen undorodó tekintettel nézel minden emberre, aki az 5 méteres antiszoc aurádba kerül, szóval jöttem kivételt játszani."

Aztán elmennénk egy metál koncertre, és depresszióban élnénk míg meg nem halunk. :3


Ez egy tökéletes love story lenne számomra. :D

2017. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :) Tényleg :) Mindenkinek ment a zöld pacsi
2017. okt. 23. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdeményező típus vagyok, a konzervatív kategóriából, szóval számomra baromi fura lenne. Ugyanakkor, volt már rá példa, és retek jól esett. Igazából annyira emberfüggő, hogy kinek mi az impozánsabb, hogy nem nagyon tudni, mi állna hozzá legközelebb. Ami úgy általánosságban elmondható a férfiakról (fiúkról, srácokról :P ), hogy az elismerést keresik a másik nemből. Szóval ha megtudod például, hogy hol tanul, dolgozik, akármi, biztosan jó pontokat szerezhetsz azzal, ha dicséred a helyet. Jah, és amúgy, a női testbeszédet a férfiak túlnyomó része nem tudja értelmezni, szóval ezzel nem próbálkoznék túl sokat :D

18F

2017. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát biztos hogy zavarba lennék mert olyan még életembe nem volt hogy egy ismeretlen lány odajött volna hozzám. Először beszélgess vele egy kicsit, hogy megkedveljen aztán megmondhatod neki.
2018. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!