Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, az osztálytársaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, az osztálytársaim csúfolnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék. Most lettem felső tagozatos és az osztálytársaim csúfolnak! Fiú létemre hosszú a hajam, mert nekem ez tetszik és András helyett Andreának csúfolnak az osztályban. Az osztályfőnökünk, Rita néni sem áll mellém, ő is csúfol, hogy fúrassam ki a fülem meg hogy majd masnit köt a hajamba. Hogyan vágjak vissza nekik? Vagy menjek át másik iskolába? F/10ésfél

2017. okt. 25. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aludj
2017. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a tanár is szemétkedik veled az már pofátlanság. A többiek sajnos éretlenek. De ha tehetném, üzenném nekik, hogy a hosszú hajú fiúk különlegesek és sok lány odavan értük. Ha most nem is, majd kicsit később rá fogsz jönni. Addig meg kitartást hozzájuk... Ne vedd magadra a piszkálódást. Ha látják, hogy bántanak vele, csakazértis csinálni fogják.
2017. okt. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Eléggé szomorú hogy még a tanárod is... :/

De én azt tanácsolom, hogy állj ki magadért. nem kell hogy sulit válts! Mondd meg nekik hogy mi bajod van!

Mert mondjuk ha sulit váltol, akkor sem lesz jobb. És ha ott is csúfolnának? Onnan is elmennél? Ne így fogd fel! Állj ki magadért, nem kell vissza vádnod! Elég ha az osztály főnököddel erről próbálsz beszélni! (Tudom hogy a tanár is pitiszkál, de felnőtt. Ő is túl esett ilyeneken. Beszélj vele, mondd el hogy neked ez rosszúl esik!) Hidd el, megértik majd! :)

2017. okt. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük. Ha látják hogy nem érdekel abbahagyják.
2017. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
öld meg őket a kecibe
2017. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kezdj el mellé feketébe is járni, úgy teljes a rocker filling, ha meg beszólnak hogy kit gyászolsz kúltúráltan megmobdod, hogy "téged ha nem fogod be a pofád"

amúgy meg szólj szüleidnek, ők majd állítanak a tanáron :D

ha más nem feljelentik zaklatásért, ha nem fejezi be és kirugni se akarnák...

amúgy ne adj mások véleményére, ha látják hogy hidegen hagy téged egy idő után befejezik, csak azt lehet szivatni aki hagyja magát, akin látják hogy ideges :)

én pl nullással nyiratom a hajam heti szinten :D próbáltak szólogatni :D de ha egyszer nem zavar és nem sértődök meg azon ha pl kopasz patkánynak hívnak mit tehetnek?? :D

ez kb olyan mint ha azt mondják rád hogy fiú vagy, az vagy... és akkor mi van?? szeretsz az lenni?? ha másokat zavar az legyen az ő dolguk...

ha hosszú haj jön be neked akkor szard le a mások véleményét :D te így érzed jól magad és kész :)

2017. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg vágasd le a hajad, te kis csíra, különben én fogom levágni, de úgy, hogy abban nem lesz köszönet:D
2017. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megértelek. Engem is cseszegettek a hosszú hajam miatt. Csak engem alsóba is. Szóval 100%-osan megértelek.
2017. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hosszú hajam (mert rocker vagyok és szerintem király volt) engem spec. nem csúfoltak mert amolyan menő voltam kisiskolásnak:'D de hülyék, ez van. Ha látják rajtad hogy foglalkoztat az hogy csúfolnak folytatni fogjnak, de amúgy esetleg nyirasd fel oldalt, az úgy is király 18/f
2017. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Az én páromnak hosszú haja van, ő 30 éves férfi. Egyáltalán nem a hosszú hajtól leszel "lányos".

Tudom, hogy rosszul esik a csúfolás, de próbáld meg elengedni a füled mellett. Ha látják, hogy nem érdekel, megunják, és abba fogják hagyni.

A tanárnő előtt értetlenül állok, hogy lehet valaki ennyire gyomorforgatóan gusztustalan.

2017. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!