Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a barátnőmmel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel és haragszik rám mit csináljak hogy megbocsájson?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátnőmmel és haragszik rám mit csináljak hogy megbocsájson [már 3 napja összevesztünk]?

Igen és én próbáltam vele mindig megbeszélni de ő nem érdekelte azt mondja mindig hagyjam békén nem köszön nekem vissza semmi sem akar !Szerintetek szerete még vagy nem?

És amikor megkérdezem hogy szeret-e az a válasza hogy: ,,igen csak most nem úgy,,!Menthető a helyzet vagy nem nagyon szeretem őt és nem szeretném elveszíteni szóval ha valaki tudna valami jó tanácsot addni annak nagy örülnék mert jelenleg csak próbálkozok és sírok

Előre is köszi mindenkinek [Amm azon vesztünk össze hogy bementem ő miatta az iskolába betegen és nem köszöntem neki]



2017. okt. 25. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Na hàt ezèrt öszeveszni?hàt a baràtnődnek mèg tul kicsi az esze ha ezèrt öszevesztetek.Es mi az az hogy szeret csak nem ùgy?Elèg gyerekes a baràtnőd te meg buta hogy könyörösz meg sìrsz èrte
2017. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szeretem őt de már én sem tudom hogy mi van !:(

És érte simán küzdenék ő is küzdött értem 2 évig szóval bármit megtennék érte .

2017. okt. 25. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted ahogy mondod,akkor beszèlj vele beszèljètek meg a dolgokat ,mert ha ilyen semmisègen megharagszik akkor mi lenne ha komolyabb gondok lennènek?minden pàrkapcsolatban vannak problemàk Ès akkor kèrdeznèk valamit mondjuk pl ha minden hònapban felmerülne egy problèma akkor mindig besèrtődne ès nem szòlna hozzàd napokig?Te vagy a fiu ès gondolom az idösebb is ketötök közt,magyaràzd el neki nem kell mindenen megsèrtödni ès mindent komolyan venni.Beszèlned kell vele de a baràtnődnek fel kell nőnie ahoz hogy kapcsolata legyen ès szerencsèje van veled mert màs màr règ kidobta volna hogy enyièrt hiztizik.
2017. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Es mèg valami a baràtnőd elbujik a problemak elol nem hogy inkabb szembe allna vele es megoldana.Igy minden problemanal menekulni fog?Hany evesek vagytok?
2017. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15 hát sok szor megsértődik de az olyan hogy 1 percig tart kb

És igen én is ezt vettem észre hogy mindig ha van valami azt várja el hogy én kérjek bocsánatot és őt meg nem annyira zavarja látom hogy egy kicsit igen de nem az hogy nagyon ! :/ egy olyan 5/3 skála

Mindig sír és azt várja ell hogy odamenjek

2017. okt. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!