Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mégis mit tehetnék?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mégis mit tehetnék? Külföldi egyetem vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő...

Ugye itt az érettségi és utána egyetem a cél.

Itthon maradni nem fogok, de a két másik variáció eldöntésében egy lány jelenléte a zavaró(már amennyire annak lehet nevezni.Jóban vagyunk,így nem szeretnék vele rossz lenni, de kimondta hogy köztünk SOHA nem lehet semmi, és ez nekem kicsit rosszul esett. Szóval az egyik lehetőség hogy megvárom(egy évvel később végez) és együtt megyünk egyetemre,vagy pedig elválnak útjaink és kimegyek már régóta kitűzött célegyetememre.

Kinek mi a javaslata? Esetleg valaki nem készül külföldi egyetemre mostanság?



2017. okt. 25. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el most egyetemre. Minek várnád meg?

1.fiatal vagy,2. köztetek soha semmi nem lesz 3. rá érsz majd várni (a buszra)

Teljesen felesleges lenne 1 évet kihagynod miatta. Mi van, ha kitalálja, hogy ő mégsem megy egyetemre, vagy nem külföldre, vagy nem úgy sikerül az érettségije, hogy felvegyék? Törődj magaddal, és azzal, hogy neked mi a jó.

2017. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem értem. Hát nem azt mondta hogy sose lesz köztetek semmi? Akkor miért fordul meg egyáltalán a fejedben hogy várj rá bármennyit is?!
2017. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!