Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom rosszul lett az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rosszul lett az utcán (? ) Úgyérzem hazudik nekem

Figyelt kérdés
Szóval ma este a baratommal jottunk haza eddzesrol(kondi),és mikor emelgette a sulyokat,már akkor is osszeesett, majd mikor mentunk haza akkor is szedelgett és nekem kellett megtartani, de tenyleg éreztem hogy nagyon rosszul van mert teljesen rám nehezkedett, mondtam neki hogy ne e hivjunk valakit majd 20 perc egyhelyben allas utan a sotet utcan el tudtunk indulni persze addig arra probaltam raveni hogy hivjunk valkit de o nem akart,majd ugy tudtunk elindulni hogy ossze vissza ment mert szedult.Aztan hazkísértem, de ugy erzem hogy hazudik nekem mert aztmondta csak lement a vércukor szintje de nemtudom olyan furák voltak mert a baratja is ottvolt és ő is úgy terelte a témat nem akarnak rola beszelni szoval nemtudom..Lehet beszedett valmit? Vagy nemtudom.Egyepkent mar 1 éve kondizik es enis jarok vele oda 1 honapja es eddig nem tortent ilyen, de most nagyon megilyedtem hogy ott pakolom vissza a sulyokat és egyszercsak azt látom h a baratom a foldon osszeesve a baratja meg cs all ott.Szerintem valmit titkolnak elolem mert azt tudom h szoktak fehérjézni meg ilyeneket de nemtudom. Az élete a kondizás csak féltem nem szeretném h baja legyen. Ígyis majdnem elsirtam magam,olyan tehetetlennek éreztem magam, n tudtam mi a baja vagy hogy mi van. Most szerintetek beszedhetett valamit vagy tényleg csak a vercukosszint ment le vagy mi a véleményetek? En is és o is 15 evesek vagyunk.

2017. okt. 25. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szteroid
2017. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tuti szurja magat
2017. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!