Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire táplál hamis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire táplál hamis érzelmeket?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem kapvsolatra vagy arra hogy járjak valakivel ,csak akkor lenne kedvem hozzá ,ha nagyon megtetszedne egy lány és beleszeretnék .... Viszont nézegetni szoktam őket és sokszor észre is veszik ezt :/ , én csak azért nézem az arcukat ,hogy eldöntsem magamban ,hogy tetszik nekem vagy nem annyira , (egyik lányt sem tartom csunyának ,de szeretem elemezni az arcukat :D ) evvel a gond csak az ,hogy nem szeretném ,hogy azt higgyék rólam ,hogy bejönnek nekem ,vagy hogy tetszenek nekem én csak csupán ezt nézem ,hogy így vane ,de attól félek hogy hamis érzelmeket táplálok beléjük :/ , lányok nektek hogy esik mikor egy jóképü és kigyurt srác rátok néz ? És az amikor egy átlagos képü de kigyurt izmos srác ?

2017. okt. 25. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
bepisilek örömömben
2017. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!