Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoltam tegnap egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncoltam tegnap egy lánnyal egy buliban (ő jött oda) Van esélyem nálla, vagy megíri bepróbálkozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap este voltem egy buliban. És egy csaj odajött hozzám táncolni, igen ő jött oda és 5 percig tánclotunk is, nem smároltam le, de mondjuk próbáltam, de ő ne nagyon akarta, és ezután meg elment, 1 órával később egyik bartánőjével (akit ismerek) azzal beszélgetett, megkérdeztem tőlle, hogy nem szeretne-e táncolni és azt mondta táncoljak a barátnőjével (akit én is ismerek), azaz akkor már nem akart. Lehet, hogy akkor amikor táncolt velem, több alkohol volt benne egy kicsivel és azért jött oda? vagy foggalmam sincs, igazából megbírom érdeklődni a lánynak a nevét. Azt hozzáteszem, hogy még nem volt kapcsolatom, nem is nagyon szeretnék, nincs kedvem a visszautasításhoz, de ez a lány "mélynyomot" hagyott bennem, én akkor nem írok rá egy lányra, meg nem is keresem, ha nem tett rá valamilyen nagy benyomást. (eddig még csak 1-szer volt ilyen [az sem jött össze] ) Szóval vacilálok, hogy mit is tegyek. Valki esetelg tudna valmi segítséget adni, vagy választa kérdésemre. Előre is köszönöm :D



2017. okt. 28. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Próba - szerencse.
2017. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt értem, meg tudom is, de hát csak könyebb ha van egy kis "plusz" esély.
2017. okt. 28. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!