Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek próbáljam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg vagy hagyjam már?

Figyelt kérdés

**Sablon kérdés**

Van egy lány,egy beszélgetős oldalon ismertem meg,kiderült,hogy a szomszédos városban lakik,eleinte néha beszéltünk,majd én hagytam,mert elolvasta,de nem írt vissza,majd rá másfél hónapra kb visszamentem az oldalra és megint "összefutottam" vele,akkor már komolyabban eltudtunk beszélgetni,facebookon is ismerősök lettünk,nagyon szimpi lett és asszem bele is zúgtam,elmondása szerint ő is belém(igen neten mondtuk el,tudom nem kellett volna,de így alakult és ez van.)Mindig jókat beszélgettünk,de én olyan vagyok,aki szmájlikra és ilyenekre nem szívesen ír vissza semmit,ez szóvá is tettem,azt mondta változtatni fog rajta,változtatott is,rá tért az egyszavas válaszokra

"Igen,Nem,Értem,Akkor jó,Jolvan" stb.

És úgy alakult,hogy ő írt egy olyat,hogy "Értem" én meg rávágtam,hogy "Jolvan akkor"

Elolvasta és nem írt ez volt 3 napja kb,én meg nem írok senkinek újra,ha már annyira se méltat,hogy válaszoljon de mégis gondolok rá és hiányzik is de mégse visz rá az akarat,hogy én legyek az aki ír neki mindig.

úgy volt,hogy jövőhét szombaton találkozunk(elsőre),de attól is elment a kedvem.

+én olyan vagyok,aki szeret úgymond "nyálas" dolgokat írni egy lánynak és eddig bárkivel beszéltem mind szerette és viszonozta is,ő is viszonozza de utána valamivel mindig tönkre vágja azt a hangulatot és nekem ez nem igazán fekszik,mert nem ehhez vagyok szokva.

Szóval vannak olyan dolgok amik miatt,imádom a lányt,de vannak olyanok,amik miatt nem igazán.

És nem tudom eldönteni,hogy írjak-e én neki és legyen az,hogy csak én keresem..vagy hagyjam amíg ő keres,ha már szerelmes?

Én 17 ő 15 éves.

Igen,elég gyerekes kérdés de most így alakultak a dolgok:)



2017. okt. 29. 09:32
 1/1 anonim válasza:
szerintem találkozzatok, aztán úgyis minden kiderül, egy próbát megér
2017. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!