Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha egy oldalon a pasitok csupa "jó csajt" követne, úgy hogy nektek valahogy elfelejtett róla szólni, hogy egyáltalán van olyan oldala?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
És az egész oldal kb annyit ér, hogy a képeiket látja. Üzit meg semmit nem lehet rajta küldeni és titkolta az egészet, mert ha véletlenül odanéztetek vagy odamentetek hozzá gyorsan lezárta a telefonját. És ezt másfél év után.
2017. okt. 31. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nemtudom, mire ez a facebook-os, mondhatnám micsoda, meg, minek az a kirakom, hogy ezzel vagyok együtt, és látják a többi emberek, és odaírják egy vigyorjellel, hogy "jajj de :)" majd a végén, összevesznek, mert a fiúnak/lánynak, sikerült belike-olnia, egy másik emberkét.
2017. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a kérdésedre válasz, ha gyorsan eltakarja a telefonját, kérdezd, hogy miért?
2017. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!