Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ilyen fiúval járni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ilyen fiúval járni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, van egy fiu akinek én nagyon tetszek és ez viszont is így van..A baj vagyis nem tudom az -e, hogy a fiú megbukott7.-osztályba ,cigizik, iszik, 1x-2x már füvezett is, legalábbis azt mondták. De nagyon kedves, aranyos...Mennyire lenne rossz ötlet járni vele? Ő most lesz 15 éves. Ha járnék vele engem is belerángatna ilyenekbe??

2017. nov. 1. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ennyi idősen nem kéne sem ilyen alakokkal foglalkoznod,sem ezzel a járás témával.Bőven ráérsz még erre.Amúgy biztos,hogy ez a srác csak rossz irányba vinne.
2017. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen eszed és ne kezdj vele. Alapból igénytelenségere utal, ha megbukott általánosban.
2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, ennek a kérdésnek nem itt lenne a helye, de mindegy.


Ha már kérdeztél:


Nem jó ötlet vele járni. Gondolom a szüleid sem helyeselnék.

2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Tipikusan abban a korban vagy, amikor a lányok még a rosszfiúkat hajtják. Szerintem bármit is írunk, a fantáziádat úgyis birizgálni fogja és előbb-utóbb össze is jössz vele. Persze, benne van, hogy téged is belerángat, de te majd úgyis megváltoztatod... Így szokott ez lenni :D
2017. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
Pfffffffff :Dddddd ezt milyen megfontolásból sikerült a Felnőtt párkapcsolatokhoz írni? Egyébként felejtsd el a srácot, most még menő a csajok szemében, de ahogy vége a sulinak, csak egy műveletlen földtúró lesz, aki semmire nem vitte.
2017. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ebben a korban valóban még senkivel nem érdemes járni, de ha már mindenképp szeretnél barátot magadnak, akkor olyat válassz, aki jó hatással van rád, és nem visz bele a lehető legrosszabb dolgokba, mert igen, amiket erről a fiúról felsoroltál, azok kb. a legrosszabbak. arról nem is beszélve, hogy ilyen mentalitással vszeg rögtön meg akarna dugni, te meg gondolom (vagyis inkább remélem), 13 évesen még nem akarod...
2017. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

13 éves KISLÁNY vagy, szóval

1. ne fiúzz

2. ha már "fiúzol", normális srácot találj, ne egy link, piás, drogost


Egyébként anyádék megtudják, agyonütnek, azzal ugy tisztában vagy?!

2017. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne! Ne ilyenekkel kezdj.

Ha esetleg összejönne, valószínűleg belekerülnél a kis életébe, megmutatná neked a dohányt, füvet, alkoholt, és talán rá is szoktatna. Ugye hallkttál már arról hogy egy ilyen kapcsolatba bekerülése mennyire veszélyes lehet olyan téren, hogy belehúz az egész veszélybe?

A szüleid meg pláne nem örülnének neki.

Arról nem is beszélve, hogy ha ez a fiú egyszer felnő, nagy rá a valószínűség hogy egy kövér,piás, otthon ülő senki lesz belőle.


Te döntésed, de én a helyedbe nem tenném.

2017. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Ne foglalkozz vele!
2017. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!