Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátomnak születé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Tudom, sok millió ilyen kérdés van, az összeset végig olvastam. 16 éves vagyok, a barátom most lesz ennyi. Mindjárt 2 hónapja lesz, hogy együtt vagyunk ezért is nem szeretnék még olyan hű de nagy dolgot adni, mert még a karácsony is itt van. Meg a szülei tehetősebbek, épp ezért nem is tudnék neki olyat venni aminek a legjobban örülne (pl. műszaki cikk). Nagyon jól tudom, hogy ez nem arról szól, hogy mit kap meg mindenek fog örülni, de ilyenkor illik adni egy picit 'komolyabb' ajándékot. Főleg hogy 1 hónapra én kaptam tőle egy jelképes (szív alakú fából faragott tenyérnyi nagyságú ajándékot) én meg nem adtam semmit..

Arra gondoltam hogy egy személyesebbet adok (több borítékba írok leveleket, hogy nyissa ki ha hiányzom, ha rossz kedve van, ha nevetni szeretne) de e-mellé még kéne valami.. Ma jöttem haza külföldről és hoztam neki pár híresebb édességet. De ezt előbb adom oda, mert szülinapja előtt találkozunk még.

A nagyon hosszú regényem után az lenne a kérdésem, hogy segítsetek valamit keresni még a leveles-személyes ajándék mellé. Kézilabdázik, lol-ozik, fifázni is szokott néha. Sokat jár bulizni a barátaival. Trónokharca és Walkingdead rajongó. (Időm már nincs rendelni..)

Arra is gondoltam, hogy valami élményt adok neki, de 16 évesen, 2 hónap után nem hiszem hogy a legjobb lenne elvinni egy kézilabda meccsre vagy nem is tudom.. egyenlőre szerintem nem a lánynak kéne.

Nagyon, nagyon köszönöm előre is, annak aki idáig elolvasta és segít valami jó ajándékot kitalálni!!!!



2017. nov. 1. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
lusta voltam végig olvasni :D 2 hónap után tényleg nem kéne nagy dolgot venni :) ráadásul ha szeret mindegy mit veszel örülni fog mert rád fogja emlékeztetni :)
2017. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy szenvedélyes csókot az biztos beindítja. Védekezzetek!:DDD
2017. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
A szüzességed
2017. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én azt adnám neki, amit a legjobban szeret, nem muszály tárgynak lennie, lehet például egy ölelés, akármi. Ha valami tanács kéne, akkor pedig írj privátba.
2017. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy képkeretet és tegyél bele egy közös képet.Írhatsz rá idézetet is.Vagy simán csak írj idézeteket ami illik rátok és tedd egy képkeretbe.Vagy nyomtathatsz neki "kuponokat". Amit nálad válthat be egy ölelésre vagy egy vacsorára stb. Vehetsz neki kis kézilabdás figurát vagy kosárlabdás kulcstartót.


22/N

2017. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*kosárlabdás helyett kézilabdás. :D
2017. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom vagyis inkább remélem hogy bármit adok örülni fog neki de azért illene valami apróságot adni. Ami volt ötletem azt inkább későbbre tartogatom, ha több emlékünk lesz, úgyhogy amit hoztam külföldről édességet meg még valamit fogok neki adni. Egy képkeret képpel nem inkább fordulós? Mert nem tudom, hogy jó lenne-e születésnapra.. ahjj igen, rettenetesen maximalista.. válogatós vagyok.. :D
2017. nov. 1. 21:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz!!:)
2017. nov. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!