Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Hogy tehetném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Hogy tehetném magamévá?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik. Egyszer már elmondtam neki az érzéseimet, de elutasított mert ő nem akart kapcsolatot. De mostanában egyre többet beszélünk. Aggódik értem, ha írok mindíg vissza ír. Mindíg köszön a suliban is, és az utcán is. Mindíg szemez velem.

2017. nov. 2. 18:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem szerelmes beléd vagy tetszel neki
2017. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, több dolgot is jelenthet, de mind-mind csak pozitívum. Szóval, ha aggódik érted, tetszel neki, vonzódik hozzád. Én azt mondom, járj a kedvében, legyél vele kedves, és hívd el olyan helyre, ahova ő is szeret menni. 16/F ha kellene valami tanács, +-ba, írj privátot.
2017. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy a csaj leszarja hogy te mit akarsz. Elutasít, utána úgy viselkedik mint aki akar valamit.

Sok sikert vele.


Rengeteg ilyen csaj van, később számíts arra is hogy rohadt jól elvagytok, már szinte egymásé vagytok, utána közli hogy amúgy csak barátként tekint rád.

2017. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. nov. 3. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3-asnak van igaza. Aki egyszer lekoptatott, azzal inkább nem kezdek semmit. Nehogy belehabarodj kérdező!!
2017. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled, imponál neki, hogy meg akarod kapni, de egy szar poénért simán nevetségessé tesz mindenki előtt...
2017. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az egóját hízlalja. kapj észbe


ne hagyd magad mert felzabál

2017. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!