Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sugalljam a fiú felé,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sugalljam a fiú felé, hogy nekem is tetszik, legalábbis érdeklődöm iránta?

Figyelt kérdés
Lényegében arról lenne szó, hogy már 1 hónapja egy újabb társaság jóvoltából (előkészítő) megismertem egy fiút, aki már az elejétől fogva szimpatikus volt nekem. Hosszú és bonyolult, hogy eddig hogyan alakultak a dolgok köztünk, de végülis én mindig érzékeltem, hogy az ő hozzáállása felém nem közömbös, és interneten keresztül (tudom, lehetne jobb is) bevallotta, hogy egy picit tetszem neki. Igazából én ezt nem írtam le neki, viszont jól lereagáltam a helyzetet, illetve a "vallomása" után én is ráírtam, de beszélgetésnek sem csúfolható az, amit mi 2 alkalommal instán lezavartunk. Nem vagyok olyan típus, akinek könnyen megtetszik egy fiú, pláne egy velem egykorú fiú. Mert ha nekem valaha is tetszett valaki, az mindig minimum 3 évvel idősebb volt nálam. Száz szónak is egy a vége, tehát szeretném érzékeltetni ezzel a fiúval, hogy "szabad a pálya", nyugodtan keresse a társaságom, de nem szeretném neki én is bevallani szószerint, hogy nekem is tetszik, mert az több okból kifolyólag nem lenne célszerű. Kisebb jelekre, tettekre, akár egy-egy szóra gondoltam, amivel felkelthetem benne jobban az érdeklődést irántam, hogy merje megtenni az első rendes lépést, hogy a "kapcsolatunk" valamerre elinduljon, mert lány létemre apróbb dolgokon kívül én nem szívesen kezdeményeznék. Tényleg várok rendes, alkalmazható, elgondolkodtató tanácsokat. Köszönöm! 14/L
2017. nov. 3. 23:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj sokat rá.De egyèbkènt nem kell ezen nagyon szarakodni odamèsz beszèltek erről ès kèsz.Ott tud meg lesz e majd akkor valami vagy nem.nem kell tùlbonyolítani. Amúgy te is kezdemènyezhetsz.Össze akarsz jönni vele nem akkor még mire vársz.
2017. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a legcélravezetőbb, de az elmúlt 1 hónapban eléggé érdekesen alakult minden köztünk, ezért én nem mondanám el neki ezt csak úgy a szemébe, maximum ha már kialakult köztünk egy bizalmasabb kapcsolat, mert egyelőre még nem igazán ismerem.
2017. nov. 4. 00:15
 3/19 anonim ***** válasza:
A férfiak nem értik a célzásokat, utalásokat, jeleket, és semmi egyéb női játszmát. Nincs ilyen jel, amivel azt üzened, szabad a pálya. A férfi az őszinte, egyenes beszédet érti. Ha akarsz valamit a pasitól, mondd meg neki. Minden mással csak rontasz a helyzeten.
2017. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt meg végképp felejtsd el, hogy lány lètedre nem kezdeményezel. Egy kapcsolatèrt mind a két félnek meg kell dolgozni. Úgy nem fog működni, ha csak ülsz, álmodozol és várod a csodát.
2017. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, egy kapcsolatért meg kell dolgozni mind a két félnek. De a legelső lépést én nem fogom megtenni egy fiú felé, ne én szedjem fel őt, hanem ő engem. Ha már kialakult valami, onnantól természetesen mind a két félen múlik a kapcsolat hossza, "minősége".
2017. nov. 4. 01:23
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, még szívesen várok válaszokat, mert sajnos nem kerültem beljebb. :/
2017. nov. 4. 01:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem 2-es, nem minden esetben igaz. Kérdező kérdésére válaszolva: hívd el találkozni olyan helyre amit mindketten szerettek, hidd el kérdező, ez egy fontos dolog, és beszélj vele, érdeklődj felé közbe, utalj rá, hogy tetszik. Például, amikor beszélgettek, ő mond valamit amin mosolyogsz, odamondod neki "kedvellek ám". És közbe rá mosolyogsz. Majd a beszéd bizalmasabb dolgokról, a késöbbiekben, ki fog alakulni. 16/F Írj privátot, ha valami kellene.
2017. nov. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Ti se tudtok aludni?
2017. nov. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Micsoda párkapcsolati bölcsességek záporoznak itt a 14 évesek körében, nem is értem, miért kérnek tanácsot... :D
2017. nov. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De mit vársz a fiútól? Ő már mondta, hogy tetszel neki! Akárhonnan is nézem, ez most a Te köröd. Most Neked kell lépned, méghozzá határozottan, különben nem lesz semmi az egészből. Mi a fontosabb? A rózsaszínködös elképzeléseid, vagy ez a pasi? Semmit, de semmit nem von le a kapcsolat értékéből, ha a nő kezdeményez.
2017. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!