Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le a kislányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le a kislányokat úgy hogy ne tűnjek bunkónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves fiú vagyok.Sokat járok ki a környéken a haverokkal,szóval sokat látnak erre.Még a nyáron szakítottam a párommal és azóta megállás nélkül nyomulnak rám a környéken a kislányok is! De tényleg kislányokról beszélek,sokan ilyen 6.7. osztályosak 13-14 évesek,mikor én már érettségiztem és dolgozok,nem tudom ezt hogy kéne lereagálnom.gyakran egyszerűen nem írok vissza mert cink nekem ha valaki azt látja esetleg hogy a kislánya 20 éves emberrel beszélget,volt amelyiknek megmondtam hogy ismerkedjen a sajat korosztalyaba,de ha egyertelmuen nem irja le azt hogy ismerkedni akar,de nem igazán akarják megérteni.szerintetek jó megoldás hogy nem írok vissza?vagy mást kéne tennem?
2017. nov. 5. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
A vége ossze vissza irkálás mert most ebredtem de az egesznek a lenyege ertehto remelem :D
2017. nov. 5. 15:54
 2/6 anonim válasza:
Tiltsd le öket!
2017. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj,hát biztos te vagy a lányok álma.
2017. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,csak kellemetlen és nem tudom hogy kéne kezelnem.
2017. nov. 5. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Végre egy normális ember, aki már 20 évesen képes felfogni, hogy nem kéne gyerekekre nyomulni, másoknak ez 50 évesen sem sikerül. Elismerésem neked!
2017. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem írd meg nekik, hogy nem szeretnél velük beszélgetni se ismerkedni, ha nem érti meg valamelyik, tiltsd le (akkor már nem te vagy a bunkó)

amúgy átérzem őket nagyon, sajnos én is 14 éves vagyok és az idősebb fiúk jönnek be :/ (nem apakomplexus) de én csak a távolból bámulom őket..

2017. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!