Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mesélnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mesélnétek?

Figyelt kérdés

Olyan történetekre vagyok kívancsi, hogy a lány kezdeményezett. Hogy közelített felétek? Személyesem vagy közösségi oldalon? Hogy reagáltatok, és, ha le akartátok koptatni, azt rögtön nyíltan a tudtára adtátok?


Még sosem volt barátom, de nagyon tetszik egy fiú. Fogalmam sincs, hogy közelítsem meg, egy gyáva kukac vagyok. :D Szeretnék történeteket hallgatni, ötleteket kapni (akár privátban). Nem vagyunk teljesen idegenek, egy suliba jártunk pár évig, egymás nevét tudjuk, de nem beszéltünk még soha.



2017. nov. 7. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom mondani, hogy nem kell sose előre tervezni, a dolgok adni fogják magukat, annyit tudok tanácsolni, hogy nem kell szét idegeskedni magad, mert a szituációk intézik magukat :D Kezdj vele beszélgetni valahogy, aztán utána menni fog, ha kölcsönös a dolog.


19F

2017. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akarki akarmit mond legcsodálatosabb kapcsolatom van eddig es pontosan azert mert a lany kezdeményezett. 7 hónapon keresztul próbálkozott nalam finoman es ugy mint egy no Tehat nem az a kis tini stilus h akkor vsesztetjuk meg stb hanem beszélgettünk tok konoly dolgokrol es 7 honap beszed utan ossze jottunk es mar lassan 2 eve egyutt vagyunk. Magyon cuki es aranyos ha a lany is tesz erte es sokkal tovabb fog tartani ha viszonzott 👌
2017. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van egy lány, aki szokott köszönni. Nagyon bejön, de nem tudom, hogy vajon kölcsönös-e ez... Mindenesetre próbálok beszélgetni vele, aztán meglátjuk... :D De néha már annyira elegem van a róla való gondolkozásból, hogy egyszerűen csak odamennék hozzá, és megkérdezném: leszel a barátnőm? :D
2017. nov. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve írt nekem először. Az elején nagyon nem jött be nekem és le akartam rázni. Flegma voltam és néha elég bunkó is. Most az őszi szünetben találkoztunk először és hát mit ne mondjak, azóta úgy állok hozzá hogy nekem kell ez a lány és rohadjak meg akkor is az enyém lesz. 18/F 19/L
2017. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne nyomulj,mert taszító
2017. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is inkább párom kezdeményezett. Bújt meg hát volt, hogy csók közben odanyúlt :P Nyilván elsőre ne kezd azzal, hogy letaperolod. Add magad, beszéljetek, próbálj bújni és ha engedi akkor nyert ügyed lehet
2017. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még régebben egyik ex barátnőm felelsz vagy mersz közben lépett egy csók meréssel, de ez a kevésbé erkölcsös módszer, úgyhogy ezt nem ajánlom. :D

Volt aki Facen írt rám, de nem volt szimpatikus, így egyből leírtam, hogy köszi nem. De ehhez hozzájárult, hogy az a lány naponta írkált rá minden "kit ismerhetek" ablakban felugró fiúra, és mindenkivel ágyba ment, aki csak ránézett, ez elég közhírhedt volt, így ez volt a visszautasítás oka. :D

És volt egy ált. sulis osztálytársam, aki a semmiből tűnt fel, és elkezdtünk beszélgetni, később kiderült ilyen céllal írt majd vett rá találkozásokra a "barátság" nevében, ami nekem nem volt ellenemre, és össze is jöttünk nem sokkal később. :)

Meg volt olyan lány is, aki az akkori társaságomban nagyon rám volt indulva, elég sűrűn hangoztatta, de mivel akkor barátja volt, aki még ha nem is haverom volt, csak ismerősöm, de erkölcstelen dolognak tartom a megcsalást és átverést, így kénytelen voltam visszautasítani. :D Meg nem is kedvelem, ha "túl határozott" egy nő a pasizást illetően. :P


Emlékeim szerint csak ennyi.

Azt tanácsolom, hogy ismerd ki közös ismerősök által a srácot, tudd meg, hogy félénkebb-e vagy inkább alfa jelleg, és aszerint cselekedj, egy félénk srácnak lehet ijesztő vagy taszító lenne, ha csak úgy bedobnál mindent amid van. Emellett egy alfának lehet már "megszokott" lenne ugyanez a cselekedet, viszont nekik az sem igazán tetszik, ha túl nehezen kapható a lány, így velük nehezebb ügye van a lányoknak. :D Sok sikert! ^^

2017. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugy vagyok vele hogy hol én hol ő kezdeményezett egy 2 napos versenyen és össze is jöttünk 3 és fél hónapot tartott .... Tőlem most is tartana csak a lány már nem érezte hogy szeret ,most ismét fogalmam sincs hogy mit akar mert teljesen összezavar .. :D elég fura természetü ... , én akkor rázok le valakit ha már van más kiszemeltem/ kiszemeltjeim , másképp nem sőt örvendek ha egy lány beszélne velem ,de egy kérdéssel kezdjen (szia és utána kérdéd
2017. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!