Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak nagyon sok lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nagyon sok lány haverja van. Jogos, hogy zavar? 18/L

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Reggelente mikor találkozunk minden egyes alkalommal jön 1 díszkiséret. Ő együtt buszozik a lányokkal és sokszor volt olyan, hogy a lány odakísérte hozzám, aztán ment a dolgára. Hát ezt nagyon megalázónak tartottam. Tudom, hogy nem jelent semmit de mégis. Szülinapjakor is a csajok csak úgy posztolták a közös selfieket. Meg kapcsolatunk elején egy kis csaj beállította a barátomnak becenévnek, hogy a barátom a döngető ő meg a döngetendő..Akkor letagadta, hogy beszél velük. Csinált instát titokban ott is 90%ban lányokat követett. Meg ilyenek. Osztálytársammal is hű de jóba volt.. Másokat lájkolgat meg stb. De állítólag engem szeret :'D am 19 éves.
2017. nov. 8. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha zavar hagyd ott, egyébként nem sok közöd van hozzá. AZ ő élete, ha bunkó és megcsal, akkor ez van. Nem a főnöke vagy, hogy bármit is megtilts neki.
2017. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha most egy lányról szólna a dolog kedves első hozzászóló, már megkapta volna, hogy mekkora egy büdös r..:D
2017. nov. 8. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mivel ő is azt csinál az életével, amit akar. Ennyit erről. Az a baj, hogy ti azt hiszitek, hogy ha valakivel együtt vagytok, akkor onnantól ő a tiétek. De nem, mindenki azt csinál, amit akar. Ennyit erről. Nekem volt olyan barátnőm, aki ilyen volt a pasikkal, nem tetszett, kivágtam. De nem kezdtem el nyivákolni.
2017. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
4%
szerintem a barátod egy gyökér. de amúgy korabeli lányok vagy fiatalabbak? mármint ha pl volt osztálytársai általánosból vagy mostani osztálytársai akkor az már nem olyan cink.
2017. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnének lány haverjai úgy hogy nincs köztük semmi olyasmi? Ez teljesen természetes, hétköznapi dolog. Ha nem bízol benne akkor nincs miről beszélni. Ha nem tudjátok ezt normálisan megbeszélni, akkor szintén nincs miről beszélni. Ha zavar próbáld meg megbeszélni vele normálisan hogy akkor most mi van, ha nem lehet akkor dobd ki!
2017. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy igazán érett kapcsolat 2 "felnőtt" ember között!
2017. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, mit érzel... En eleinte szemet hunytam felette, viszont ott betelt a pohár, mikor egy csaj azt hitte, hogy azzal a masik lánnyal van együtt, merthogy olyanokat posztoltak allandoan, hogy IMADLAK, ölelkeztek nyilvános helyen (annyira fájó volt nekem, hogy én vagyok a barátnője, es engem is megölelt es a szimpla barátait is, bezzeg a fiukat nem) meg megjelölték egymast ilyen képeknél, hogy ki a legszexibb ismerősöd... JA es meg az is volt, hogy volt szinten egy ilyen kép, hogy jelöld meg a legszebb lányt, akit ismersz, erre megjelölt engem ES AZT A LANY BARÁTJÁT. Ez mar több volt, mint megalázó, es szépen elmondtam neki, hogy mit gondolok erről az egészről (na nem azért, mert féltékeny típus vagyok, hanem mert megtudtam, hogy a lany szerelmes bele, es azt tervezi, hogy elszedi tőlem), ebből lett egy eleg komoly vita, de végül igazat adott nekem, es azóta ugyan barátok, de abbahagyták a szivecskézést, stb.


Bocs, ha kicsit értelmetlen lett a szöveg, de meg most is ideges vagyok, ha eszembejut ez az egész... 🙄

2017. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!