Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes újra beszélgetnem vele?

Figyelt kérdés

Nos, osztálytársak vagyunk, ez az utolsó középiskolai évünk. 9.-ben tulajdonképpen szerelmesek voltunk egymásba, csak mindketten nyuszik voltunk, sok időt töltöttünk sulin kívül egymással, de mégcsak nem is csókolóztunk, hisz ő se merte kezdeményezni meg én se. Egyszer az egyik találkozás alkalmával eszembe jutott, hogy milyen sz*r, hogy suliban nem foglalkozik velem ennyit, azt hittem szégyell, és hát eléggé szar kedvem lett, hiába kérdezte nem mondtam el miért, és hát utána veszekedtünk egyet fb-on, közölte, hogy nagyon felhúztam és elege van belőlem. Azóta nem igazán szóltunk egymáshoz. Azóta mindketten megváltoztunk. Tudtommal neki nem volt batátnője, nekem volt 2 hosszabb kapcsolatom, persze mintha mindkét fiú csak ürítésre használt volna, egyik sem szeretett. Szóval a kérdésem: vajon hülyének nézne, ha megköszönném neki, amit adott és amit én adhattam neki érzelmileg? Ti hogy reagálnátok a helyében? (Persze nem azért akarom, mert össze akarok vele jönni, vagy ilyesmi)

18/L



2017. nov. 11. 13:52
 1/6 anonim válasza:
Nem értem miért akarnád megköszinni. Ahogy leírtad már hosszú idő telt el. Én a helyedbe nem tenném, mert lehet hülyén is jönne le.
2017. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem hagyd mert sértettnek, és mérgesnek fogysz tűnni!
2017. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Viszont ha jó barátja akarsz lenni mindenképpen beszélgess vele!
2017. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem lennék rá büszke,ha 18 évesen már ketten belém ürítettek volna.


Amúgy meg nem. Ezen nincs mit köszönni.

2017. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. válaszoló hát nem tudom, hiányoznak a beszélgetések, hiába nem érzek semmit iránta (mivel már ugye nem is igazán ismerem), de lehet hülyének nézne, ha odamennék beszélgetni hozzá, ha nem is köszönném meg neki, akkor is fura lehetne...

4. válaszoló, nem tudom, hogy jött le neked az írásomból, hogy erre büszke vagyok. Egyáltalán nem, én szerelmesnek éreztem magam...de így jártam velük, ők nem szerettek...

2017. nov. 11. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: AKkor fejleszd magad,hogy jobb emberismerő legyél. A szeretetet ideig csak-csak, a szerelmet viszont nem lehet megjátszani. Az olyan finom gesztusokban (is) nyilvánul meg,aminek megjátszásához színészi tehetség kell , vagy még az is kevés.

Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja magát.

2017. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!