Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak udvarias és én gondolom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak udvarias és én gondolom túl, ugye?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki elkezdett köszönni, és nem tudom miért. Mármint egy iskolai rendezvényen beszéltünk néhány szót, de utána pár hétig ugyanúgy észre sem vett. Arról is meggyőződtem azóta, hogy nem érdeklem. 16L

2017. nov. 12. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Most saját magadnak mondtál ellent
2017. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az udvarias abban, ha köszön miután beszélgettetek? Meg azt sem értem, hogy ha meggyőződtél arról, hogy nem érdekled, akkor mit gondolsz túl? Meg ha észre sem vett, akkor mi okod arra, hogy túlgondold? Már bocs, de mi a fa...?
2017. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most elmondom, én mit értettem ebből.

Te túl gondolod azt, hogy a fiúval beszélgettetek, te meggyőződtél arról, hogy nem érdekled és most köszönget neked.

Nagy a valószínűsége, hogy rosszul fogalmaztál. :)

2017. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg nem tudtam megfogalmazni rendesen. Úgy értem túl sokat gondolok bele abba, hogy köszön, pedig nem is beszélgettünk rendesen.
2017. nov. 12. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!