Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi (? ), első csók,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi (? ), első csók, help! Többi lent.

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy sràcot, kb 2 hétig beszélgettünk facebook-on és elég jól elvoltunk. Sokat bókolt, aranyosakat ìrt. Pàr nappal ez előtt sor került egy randira ( vagyis hàt nem tudom, nem mondtuk ki nyiltan, hogy randi hanem, hogy meghív mozizni ). Szóval taliztunk, mivel én elég visszahúzódó, csendes típus vagyok meg eléggé zavarban is tudok lenni az emberek előtt, a fiúk előtt még jobban, főleg akkor ha a sràc még tetszik is olyankor alig tudok kinyögni bàrmit is. ( sajnos ezzel a visszahúzódó, nagyon zavarban lévő dologgal màr kiskorom óta mondhatni küszködök.. nagyon idegesítő tud lenni, hogy nem tudok senkihez odamenni baràtkozni ezek miatt. Nehezen nyílok meg az emberek előtt. Nem tudom, hogyan tudnék ezen vàltoztatni. ) Így az elején nem nagyon tudtam beszélgetni meg hozzàszólni sok dologhoz így eléggé kellemetlenűl éreztem magam. ( a sràcot figyelmeztettem tali előtt, hogy milyen visszahúzódó vagyok és mik a következményei, azt mondta őt nem zavarja ha valaki sokat vagy keveset beszél, ő mindenkivel jól elvan ). Magamban màr el is temettem ezt az egészet, biztos voltam benne, hogy ebből tuti nem lesz semmi és a sràc sikítva rohan haza a film utàn. Viszont nem ìgy lett.. Mikor elkezdődött a film megfogta a kezem és egész végig összekulcsolt kézzel néztük a filmet, közben cirógatta a kezem. Még szerencse, hogy sötét volt mert paradicsom vörös volt a fejem az tuti és huha olyan melegem lett hirtelen :'D . A film utàn pedig még a moziteremben adott egy puszit az arcomra, utàna a homlokomra és aztàn megcsókolt. Kicsit meglepődtem de viszonoztam.

Hazafele kézenfogva mentünk, egyszer megis àllított, hogy megcsókoljon. Utàna a kapunkban bucsúzóúl is megcsókolt, kérdezte tőlem, hogy szeretnék-e még talàlkozni, azt vàlaszoltam, hogy persze. Aztàn màsnap mikor utazott el làtni akart ìgy talàlkoztunk, kicsit beszélgettünk, ölelkeztünk, volt csòk is. És most megint làtni szeretne. Viszont olyan kellemetlenül érzem magam mert nem tudom, hogy most mi is van. Szerelmet még nem érzek, csak tetszik nekem a sràc. Még sosem volt se baràtom, se kapcsolatom, se semmi ilyen.. Első csókomat is tőle kaptam szóval elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

Baràtnőim szerint elhamarkodott volt ez az egész csókos dolog, és szólnom kellett volna, hogy "neharagudj de ezt még ne" viszont én szerettem volna csókot.

Viszont élőben elmaradtak a bókok meg az ilyenek. Jó nem azt akartam, hogy minden percben elmondja, hogy nagyon szép vagyok meg ilyenek de azért jól esett volna. Meg most is nem nagyon dumàlunk, úgy veszem észre mintha a tali óta kicsit csökkent volna a beszélgetéseink szàma.

Nagynéném véleményét is kikértem, ő azt mondta, nehogy ràkérdezzek a kapcsolat dologra 2 hét beszélgetés és 2 tali utàn mert úgy elrohan, hogy többet nem làtom.. És teljesen jogos csak azért mégis.. Nem tudom, hogy most mit tegyek. Azt is mondta a nagynéném, hogy most ismerkedjünk, talizgassunk, csókolózzunk és, hogy élvezzem.

Több baràtomat ( köztük felnőtteket is ) megkérdeztem erről az egészről. Szóval most úgy van, hogy két részre/csoportra osztódnak a vélemények. Az egyik csoportnak az a véleménye, hogy ez elhamarkodott volt, lekéne àllitani ezt az egészet. A csók nem kellett volna mert túl nyomult a sràc.

A màsik csoport véleménye pedig az, hogy egyàltalàn nincs semmi elhamarkodva, fiatal vagyok és élvezzem. Szóval kicsit tanàcstalan vagyok.

Érdekelne a ti véleményetek/észrevételetek is.



2017. nov. 12. 11:57
 1/5 anonim válasza:
89%

Most akkor, ha mások azt mondják soha többé ne találkozz vele, megteszed?


Ha te jónak érzed, hajrá! Az egyik barátnőm barátja is elég hamar megcsókolta, kb. egy hét "járás" után, ami alatt talán kétszer találkoztak, a többi facebook. De ő nagyon rendes srác, személyesen ismertem, sosem használna ki egy lányt sem.

2017. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a kettő között vagyok :D Egyrészt tényleg kicsit gyors volt, legalábbis így, ahogy leírtad. Írtad, hogy visszahúzódóbb, szótlanabb vagy élőben, és ráadásul egyből moziba hívott, ahol még a beszédesebb emberek sem tudnak normálisan beszélgetni. Szóval gondolom élőben nem sok beszélgetés volt, én ezt keveslem :D Mehettetek volna pl. sétálni egyet a városban, egy parkban vagy valami, ahol picit megnyíltok egymás előtt, aztán hazakísér, és a legvégén megcsókol. De visszacsinálni már nem tudod :D

Viszont ha már így alakult, szerintem ne mond azt neki, hogy bocs, inkább mégse kellesz, felejts el. Esetleg hívd el Te valahova, hogy beszélni szeretnél vele (ne moziba). És mondd el neki, hogy élvezted a találkozást, és jó volt vele, de egy kicsit lassíthatnátok, mert ez neked túl gyors. Ha szeret, hidd el, meg fogja érteni :)

Remélem tudtam segíteni :)

2017. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhamarkodtad, ne légy ilyen könnyen kapható ,mert taszító , az én megítélésem máris negatív. A srác meg nem tud udvarolni.
2017. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnőid irigyek, vagy túl féltenek. alig találkoztatok, ha tetszik akkor találkozz vele nyugodtan, majd kialakul a szerelem is. :)
2017. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat! :)
2017. nov. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!