Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akar "semmit",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar "semmit", hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,barátnőm 14(Most lesz 15).

Már 5 hónapja együtt vagyunk,szeretjük is egymást,de nemvolt még semmi olyan.

Feldobtam neki hogy mikor akar majd meg ilyenek

Aztmondja hogy a 16 vagy a 17 szülinapja után..

A 16 szülinapja is még 1 év 2 hónap után lesz,addigra 1,5 éve leszünk együtt

De én előtte olyan kapcsolatokba voltam ahol rendszeresen volt szex,és ez igy nagyon rossz nekem. Mondtam neki,hogy hát akkor ne legyünk együtt,igy semmi értelme,még ilyen fél évet tudnék várni(Tehát a 10 hónapos fordulónkig+akkor már a 15 öt is betölti bőven)

De ő aztmondja hogy nem akar elvesziteni mert nagyon szeret,de énis őt amúgy,de ez igy nekem nem jó.


2017. nov. 12. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Ha ő nem áll készen rá minek erőlteted? Ha szeretnéd, tudnál várni rá. Ennek így tényleg semmi értelme. Hagyjad szegény lányt.
2017. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Te nem őt szereted,hanem a szexet. Szakíts vele ha nem vagy képes várni mig felkészül.
2017. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy kanos kis pöts vagy
2017. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Mivan kis kanoska... Mit vársz ezek után?
2017. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szakíts vele, ha kihasználod a ragaszkodását nem is érdemled meg, meg egy undorító faxkalap is vagy.
2017. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem áll még rá készen, próbálja kitolni a dátumot. Attól, hogy szeret, a testiség még korai lenne neki. Én ugyanígy vagyok 17 évesen, most még kevésbé értik meg.
2017. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

hiába szidjátok a kérdezőt, mindenkinek vannak igényei. ha nem szeretné a lányt, már rég vagy otthagyta volna, vagy ráerőltette volna magát.

kérdező: szerintem ez így felejtős, ha nem tudsz várni rá. valamelyikőtöknek úgysem lesz jó. plusz ha rá is vennéd, akkor is benne van, hogy nem akarja, nem lenne neki jó élmény, és akkor is szakítás lenne vége.

2017. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7: Ha lesz időm, megsajnálom, hogy 17(!) évesen nem tud szexelni. :)
2017. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy, ha nem szeretne, akkor ne erőltesd.

Ha pedig szerinted szex nélkül nincs értelme egy kapcsoaltnak, akkor gratulálok, nem irigylem a barátnődet, hogy ilyennel hozta össze a sors.

Hagyd akkor ott, és keress magadnak minden héten egy alkalmi partnert.

2017. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

1. 14 éves KISLÁNY, mit akarsz tőle?

2. ha szereted - hiába vannak "igényeid" - fogadd el, hogy 1-2 évig SEMMI nem lesz - tudod, nem mindenki teszi szét már 14 évesen


3. ha nem akarsz rá várni, akkor szakíts. MEgértelek téged is, meg őt is :)

2017. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!