Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a suliban van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a suliban van egy lány akit szeretek, viszont nincs elég önbizalmam ahoz hogy odamenjek hozzá és elkezdjék vele beszélgetni. Amikor meg van akkor nem tudok vele miről beszélgetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok.

2017. nov. 12. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Olvass valamit, pl. olvasd el Fa Nándor, vagy Gál József útleírás könyvét. Vagy inkább irodalmat, ami érdekel, pl. Robert Merl-től az Állati elmék c. regényt. Vagy mást, ami érdekel. Kérdezd meg tőle, mit olvasott, olvas mostanában.
2017. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Filmekről is lehet beszélgetni, pl. nézz meg az M5-ön csütörtök este egy filmet, kérdezd meg, látta-e? Ki a kedvenc rendezője?
2017. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Zenéről is lehet beszélgetni.
2017. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts témákat, akár fel is készülhetsz kicsit és sztorizhatsz. Másrészt mivel téged ő érdekel, tegyél fel kérdéseket vele kapcsolatban.
2017. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Tanulom magam és a Sikerre hangolva youtube csatornákat, nekem sokat segítettek :)
2017. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam a te korodban, nem mondom, nem változott sokat, de jobb egy kicsit amióta dolgozom. Itt muszáj beszélnem mindenkivel =D

Akkoriban kimentem a vízpartra rajzolni. Vártam, hogy hozzámjöjjön valaki, de hiába. Jártam futni, bambulni a padokra, meg a sport pályákra. Nem hatott. De kikapcsolt akkoriban. Most 22 vagyok.

Fel a fejjel, légy bátrabb. Nem harapnak az emberek, és nincs olyan, hogy elrontasz valamit. Ne így állj hozzá. Hanem csinálj viccet a hibákból. =) ráadásul a nők szeretik a vicces fiúkat =)

2017. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok és a komoly ismerkedés témakör, még mindig nehéz számomra, ingerszegény környezetben nőttem fel, halláshibával, ami a ma népszerű zajos szórakozóhelyeket számomra élvezhetetlenné teszi. Tizenéves koromban, amikor az első barátnőnek "jönnie kellett" volna, az egyik szülőm rákos lett, a másik éppen elveszítette az állását, majd éjszakai váltóműszakba kényszerült diplomásként (bocs, mindent -főleg szeretetet- megadtak nekem, nem panaszkodom, csak ezek negatívan kihatottak az életünkre, pl. ruházkodás terén sohasem voltunk "toppon" és akkor finoman fogalmaztam), több évtized munkatapasztalattal.


Én egy belvárosi gimnáziumba jártam és nem tudtam beilleszkedni, így tanulni jártam oda és nem haverkodni.


Most 30 évesen, idén eddig négy hosszabb beszélgetés jött össze lányokkal, fiatal nőkkel, változó hol.


Pl. az egyetem főépületében éppen útbaigazítást kért.

Vagy otthon bringáztam, megláttam és hazakísértem.

Vagy a buszra várva melléálltam, összenéztünk, aztán a buszon beszélgettünk.

A negyedik az egyik szomszéd lánya, akivel, csak úgy a házban a folyosón csevegtünk, ahol lakunk.


Előre egyiket sem lehetett tudni, mind meglepetés volt és nem is készültem rá, hogy lehet majd valakivel beszélgetni. Ha készülök, akkor általában "némán" telik a napom. Most abban reménykedem, hogy idén, még lesz egy ötödik. Akkor, már magasan az eddigi évi átlag felett leszek...


Netten, jelenleg két lány van, akik válaszolnak ha írok nekik, mindkettőjükkel online kezdtem levelezni, de van kapcsolatuk, ill. nagyon távol élnek. Általában online mindig van valaki lány, aki hajlandó válaszolgatni.

2017. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!