Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről tudnánk beszélni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudnánk beszélni? Nincsen semmi téma, vagyis nem jut eszembe semmi.

Figyelt kérdés
Nemrég rám írt egy srác aki nagyon tetszik nekem és valószínűleg énis neki,nem sokat beszéltünk mikor rám írt, mert nem volt téma, és semmi nem is jutott eszembe. Szerintetek miről tudnánk beszélni? Milyen témát hozzak fel?

2017. nov. 15. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Amugy szoktál filmeket nézni? Vagy sorozatokat? Ha igen és te is akkor már is van téma.
2017. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha két ember nem tud miről beszélni akkor az már régen rossz:)
2017. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Van pár általános téma: suli, család, hobbi, zene, film, sorozat, háziállat. Most ennyi jutott eszembe.
2017. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nyomcsik vagytok
2017. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

A hüvelygombáról. Muhaha


De most komolyan. Semmilyen hétköznapi téma nem jut az eszetekbe?

2017. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Sajna az iPhone X em töltője furcsa és alig tölt...a 6S jobb volt kicsivel...azt még a BMWben is tudtam tölteni...amugy focizok es igen sok penzem van....



Este mar kekszelsz



Ha meg nincs tema akkor semmi se lesz belole felejtsd el....balf#sz pasi nem kell senkinek se

2017. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!