Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fél kezdeményezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fél kezdeményezni? Vagy teljesen félreértem? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. A nevét tudom, de még nem beszéltünk. Egy vonattal járunk suliba. Egy haverjával szokott ülni, de vele nem vagyok jóban (egy suliba jártunk, és az egyik barátnőmet, akinek tetszett, elég csúnyán lekoptatta). Már hallottam, hogy a nevemet súgja a barátjának, és kérdez valamit. Plusz, egyszer viccelődött vele, hogy "most mellé ülök". Na hát más nem nagyon volt ott, csak öreg bácsik és pár nő rajtam kívűl. Nem tudom, hogy szándékosan-e, de sosem ül valami messze. Mikor egyedül volt, akkor pont mögém. Viszont nem úgy néz ki, hogy bármi is történni fog. Plusz annyira nem is szokott nézni, csak néha, ha felém fordul, de akkor rögtön elnéz, ha odafordulok. De ez nem valami sokszor fordul elő. Bár belegondoltam, hogy én egyáltalán nem nyitok felé, szinte rá sem nézek. Plusz eleve kicsit magának való vagyok. Szerintetek tetszem neki, csak fél kezdeményezni? Fiúk, csak akkor mertek odamenni egy lányhoz, ha az előtte jeleket adott? Vagy talán nem is érdeklődik irántam?


16/l, 18/f



2017. nov. 16. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Már ne haragudj: ODAVAN ÉRTED!

Nem kellene neked is nyitni?

Már ha tetszik...

és NEM jeleket küldeni, azt a fiúk nem értik.

2017. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Odavan értem? :o
2017. nov. 16. 17:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Akik lepontozták az elsőt, szívesen olvasnám az ő véleményüket is, miért nem értenek vele egyet.
2017. nov. 16. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos elmebetegek is járnak ide pontozni.

Írni azt nem tudnak... de még így is jobban jártunk.

2017. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!