Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van egy ujj pasia,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak van egy ujj pasia, es neki van egy lany aki ugyan annyi idős mint én es nagyon csinos is, lehet hogy bele is zugtam kicsit. Ház lenne ha összejönnékn vagy szoktak ilyet?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 20:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Gáz
2017. nov. 16. 20:02
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Olvasd át mégegyszer a kérdésed !
2017. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy érdekes kérdés. Nem vagytok rokonok, ezért nem gáz. De mégis csak a leendő mostohatesód. Ezért ha összeköltöztök, akkor már lehet belőle probléma. Ne siettesd a dolgot. :)
2017. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Bárcsak a nyelvtan tankönyvvel jönnél össze....
2017. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Ezt a sok reakciós választ, akik csak trollkodni jönnek ide! Hogy nincs jobb dolgotok? Vagy ennyire gyenge a felfogóképességetek és nem értitek a kérdést? Leírjam neked szép magyar szavakkal újra, hogy felfogjad? Tényleg ennyire fogyatékos vagy?
2017. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát, tudod, az intelligencia első jele az, hogy megnézzük, mit adunk ki a kezünkből. Ez, az internetes irományokra is vonatkozik. De örülök, hogy vannak olyan igénytelenek, mint a kérdez és te, kedves válaszoló. Ha ti nem lennétek, elveszne a magyar nyelv szépsége. Oh, wait.....
2017. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok boccsi mindenkitöl gyorsan irtam es nem is neztem oda mi irok ...
2017. nov. 16. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem igénytelenség, hanem az intelligencia azon foka, amit úgy hívnak, hogy kognitív képesség. Amikor megértem, hogy a másik mit akar még akkor is, ha téved, vagy hibázik és arra válaszolok, ami a kérdés és nem kezdem el lehordani anélkül, hogy megmondanám, hogyan javíthatja ki magát.


De neked tényleg szükséges, hogy helyesen le legyen írva, akkor itt van: ne fájjon a fejed tőle, és hogy te is képes legyén megérteni, a kérdés helyesen írva. (Amúgy nem kéne helyesírásról, meg magyar nyelvről papolni, amikor te is külföldi szavakat használsz - de ez már csak a te nagyképűséged pofán vágása, amihez nem is kell célozni, mert könnyen megy, akkora arcod van.)


"Anyámnak van egy új pasija, és neki van egy lánya, aki ugyan annyi idős mint én, és nagyon csinos is. Lehet hogy bele is zugtam kicsit. Gáz lenne, ha összejönnénk, vagy szoktak ilyet?"


Remélem így képes vagy felfogni a kérdést kedves troll.

2017. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint írtam, az igénytelenség minden helyzetben igénytelenség. Akkor is megértek egy szöveget, ha csak az első és utolsó betű van a helyén, de attól még igénytelen az írásmód. Dehát, hiába magyarázom két aluliskolázottnak.
2017. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre is tudsz válaszolni, vagy tényleg trollkodni akarsz, amíg anyud nem szól, hogy menj aludni?
2017. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!