Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti melyik lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyik lánnyal jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Kort írjatok.


Első:külsőre hosszú, középbarna haj, barna szem, az arca szebb mint a másiké viszont az alakja nem annyira telt (kicsi kb. A/AA-s mellek, 45 kiló és 165 centi, és formás de ugyanakkor laposabb fenék).

Belsőre leginkább az aranyos szó illik rá, megbízható, nyitott, vicces, pörgős de komolyan is lehet vele beszélgetni. Minden új dolog iránt nyitott, legyen az ember, téma stb. Belsőleg érettebb mint a második lány.


Második:hosszú sötétbarna haj, barna szem, neki is szép az arca de nem annyira mint az elsőnek, teltebb az alakja (55 kiló, 168 centi, kb. B/C-s mellek, jó fenék, mondjuk izom helyett inkább felesleg van rajta).

Belsőleg a vagány szó illik rá legjobban, ugyanakkor nagyon zárkózott az emberek felé, nehezen bízik meg valakiben és komolyabb dolgokról sem lehet annyira beszélgetni vele. Ha valakit a bizalmába fogad, akkor viszont egy idő után kinyílik.



2017. nov. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehez döntés itt mar csak akkor tudnék dönteni ha mindkettőt ismernem

De talan kicsit az 1es

2017. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%

17/F

Nekem az első jobban tetszik már így olvasva is, nem a külső a lényeg (nem minden estben) hanem ami belül van. Sokkal jobb olyat szeretni akivel lehet hülyülni, de lehet vele komolyan is beszélgetni nem pedig olyat aki kívülről menő de belülről mondhatni nulla. Ha kérdésed lenne nyugodtan írj privátot. ;)

2017. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de leszbikus szóval gondolom én is számítok ilyen helyzetben :D

Én ez alapján a kettest választanám, de nekem külsőre a két legfontosabb dolog a szép arc, és az ápoltság. Ha valakinek csöpög a hajából a zsír és feketék a fogai, annak lehet bármilyen szép arca vagy lehet bármilyen formás, biztos hogy nem jönnék össze vele.

Szóval nekem külsőre kéne látnom a lányokat, megismerni azt amelyik tetszik (vagy mindkettőt ha úgy van), és ezután tudnám eldönteni. De mint mondtam, leírás alapján a második.

14/L

2017. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rosszul értelmeztem a másodikat! Így egy kicsit elgondolkodnék mivel megnyílna egy idő után, de nekem jobban tetszik ha valaki nyitott új dolgok kipróbálására és pörgős.
2017. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírás alapján az első, de igazából csak akkor lehetne eldönteni, ha ismerném mind a kettőt, vagy csak a leírás önmagában nem feltétlen jelent semmit.
2017. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A másodikkal.
2017. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:
Kivul bellul az 1 tokeletes! 20f
2017. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!