Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlgondolom ezt a lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom ezt a lányt? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ősz elején összeismerkedtem egy lánnyal edzésről, és már elsőre nagyon szimpatikus volt a számmora.

Eleinte csak edzésen dumáltunk,aztán egy idő után facen is elkezdtünk, bár azt a beszélgetést nem mondanám igazándiból teljes értékűnek. Szóval a probléma innét ered. Edzésen nem nagyon lehet elmélyülten dumálni, tehát ott se tudunk olyan nagyon sokat beszélgetni, illetve nekem kicsit furának tűnik ahogyan beszélgetünk facebookon. Itt most arra gondolok, hogy van olyan, amikor dumálunk pár üzenetnyit viszonylag folyamatosan , aztán van olyan, hogy írok neki valamit, de fél vagy akár 1 napig meg sem nézi. Ugyanakkor az is előfordul, hogy ha megunom azt, hogy nem igazán ír pedig fent van, akkor én hagyom abba a beszélgetést, de akkor meg ő ír nekem valamit, ezzel beszélgetést kezdeményezve.Ezeken kívül 1x elmentünk találkozni külön, az elég jó volt szerintem. Sokat gondolok a lányra, mert tényleg szeretek vele lenni, de közben ott van ez a fruszráló dolog a fejemben, hogy keveset dumálunk, és nem akarom őt folyamatosan elhívni találkozgatni, mert akkor egy idő után lépnem kéne, de nem tudtam még teljesen eldönteni magamban, hogy mit is szeretnék tőle, és szerintem egy lány egy idő után (kb 4.-5.6- randi környékén) már elvár valamit. Szerintetek ő hogyan viszonyulhat hozzám, és nekem hogyan kéne lépnem? Amúgy egy kicsit attól is tartok, hogy kínos lenne, ha én mégsem jövök be neki, de elhívom találkozgatni.



2017. nov. 17. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Abból, hogy elhívod találkozni, még nem derül ki semmi. Ha elfogadja, ő is nyitott arra, hogy legyen valami, ha nem, akkor nem vesztettél semmit, mivel nem vallottad be, hogy tetszik.
2017. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!