Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki több embernek is csapja a szelet?

Figyelt kérdés
Ha nem ragad le egy személynél, hanem flörtöl több fiúval/lánnyal is. Szerintetek ez szemétség? Ha tudnátok, hogy más is tetszik neki, hogy állnátok hozzá?

2017. nov. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Hát én tisztességesnek azt tartom amikor egyszerre csak egy emberrel flörtöl valaki. Még ha nincsenek is eggyütt de azert jobb eggyel legalábbis szerintem.

Az meg ha kapcsolatban van és úgy flörtöl mással egyenesen elfogadhatatlan.

2017. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit, ő életük, másét meg nem veszélyeztetik vele, szóval nem igazán érdekel.
2017. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A flört nem nagy dolog. Egy normális kapcsolatban sem szabad "bajnak" számítania ha a felek flörtölnek. Igazából lesz*rom ha az illető másokkal is flörtöl. Én is szoktam, párom is, na bumm. Attól még szeretjük egymást, és hűségesek vagyunk egymáshoz. Ja és tessék letojni mások véleményét 😉 21/L
2017. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!