Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagy inkább tisztel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagy inkább tisztelnének a fiú osztálytársak is hogy én ki merem mondani?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz 15 évesen ha bókolgatni kezdenék 1 lánynak a folyosón ahol az osztálytárasaim is lógnak. Melletünk lévő osztályba jár. (Debrecen) Szóval mennyire gáz ha alapból visszahúzódó srác voltam és most elkezdenék. Nem nagyon ismerem még a lányt de ő se engem csak látásból szóval a szép a hajad és stb mennyire gáz?

2017. nov. 17. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz! A lány pedig örülni fog neki. Akik ilyenen röhögnek, éretlenek.
2017. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az a mondás mennyire igaz? "A lekönnyebb út a lányok szívéhez a bókolás, dicséret!"
2017. nov. 17. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Változó én osztály társaim pl segitenenek ha ilyen lenne

Kibeszélése olyan ne félj ne érdekeljen mindenki kapja ill ha rólad beszélnek legalább valami ertelmesrol mármint az szokták mondani


Én kezdésnek nem bokolnak hanem segítenek neki valahogy, de ehhez lehetőség kell..


Sok sikert :D

2017. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*kibeszelestol irasjavito, igaz de ha nem ismered akk elég.. am minden oké vele
2017. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Debreceni vagyok.:D

De kérdésre válaszolva:

Én kicsit meglepődnék,ha a folyosón odajönne hozzám egy fiú ezzel a szöveggel:

"Szia,szép a hajad"

Biztos zavarba jönnék,és mivel nekem tetszik valaki más,ezért finoman elutasítanám.

2017. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!