Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit gondol az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit gondol az osztálytársam? Akar valamit a srác vagy csak én képzelek bele többet?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem h nekem elvem a házi nyúlra nem lövünk dolog és nagyon veszekszek magammal h nekem se tetszen jobban a srác. Tudni illik mi egy okj tanfolyamra járunk ami 2 éves. Első nap mosolygott már rám és kérdezte a nevemet másét van h a mai napig nem jegyezte meg. Első hónapban már észrevettem sokszor h engem néz mert én hátrébb ülök tőle. Nem szántam nagy dolgot ennek mert biztosan csak bambult vagy valami. De amikor valamit mond az osztályban akár órán a tanárnak válaszként, rám nézz és olyan mintha nekem mondana mindent kifejezetten. Mintha azt akarná h csak rá figyeljek. Nem igen beszélünk sajna mert ő nagyon elvan a társaságával. De nem értem őt. Lehet csak én képzelek bele a dologba bármit? Őszinte válaszokat adjatok kérlek :/ 20/L

2017. nov. 18. 01:32
 1/5 CFB ***** válasza:
100%
A leírták alapján bejössz neki. És ez a házi nyúlra nem lövünk.. Pff, annyi barátom tette már meg. 😂 Mind szakítás lett (16 alatt ez nem csoda), és jóban vannak az exeikkel olyan szinten, hogy simán megvannak egy osztályban, egy tanórán, és beszélő viszonyban is vannak. És ne felejtsük el, az egyik 6 évre tartó osztálytársat jrlent, a másik meg 8-at.
2017. nov. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2. Év végén úgy is elváltok, nagy baj nem lehet.

Viszont ha jól kijöttök elég erősek lehettek hogy folytassátok ha ritkábban is találkoztok. Minden attól függ hogy mennyit jelentetek egymásnak. Illetve hogy mennyire gondolná komolyan. Például ha elmentek más suliba vagy bárhová nem fog első adandó alkalommal megcsalni.

Te tudod mit érzel iránta, viszont jól tudom milyen ügyesen tudja az ember visszafogni az érzéseit. ;) Nem az a legfontosabb hogy legyen valakid, suliban lehet másképp viselkedtek mint amúgy ha találkoztok.

Valami egyszerűbb helyre elmehetnétek hogy kicsit közelebb kerüljetek egymáshoz, aztán vagy jól kijöttök vagy ha olyat hallassz ami nem tetszik akkor kiverheted a fejedből.. (Enni, sétálni, bármi megteszi csak ne sulis környezet)

2017. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen akar valamit. Hogy MIT, az elsősorban a te hozzáállásodtól függ. Ha csak szexre tart érdemesnek, akkor azt, ha többre is, akkor kibontakozhat egy szép diákszerelem is.
2017. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak szexre nem vagyok vevő ugyanis én magamat elég normálisnak tartom és nem fekszem le olyannal akivel nem vagyok együtt. Nem is menne..

A másik meg az h én amugy se vagyok az a dögös cicabab. (Van önbizalmam, nem momdanám magam csúnyának de tény h vannak szebb lányok is nálam) szall ezért nem értem mivan mert nagyon sok szép lány barátja van.

2017. nov. 19. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked különleges kisugárzásod lehet. ;) sokkal értékesebb lehetsz másoknál. A szépség belülről fakad a szíved szebb mint másé
2017. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!