Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel a figyelmét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác az iskolában, aki nagyon megtetszett az elmúlt hetekben. Az öltözködéséből és a kisugárzásából ítélve nagyon hasonló a zenei ízlésünk, viszont fogalmam sincs, hogy milyen módon közelíthetném meg. Ha ez számít valamit, ő egy évfolyammal felettem jár. Elsősorban fiúktól kérném a válaszokat, de nyugodtan írhat bárki, aki úgy érzi, hogy használható ötletet tud adni! :) Köszönöm!

2017. nov. 18. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd el az érdeklődésének a telefonszámát, és úgy már fel tudod hívni.
2017. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy válasz érkezett, az is használhatatlan. Köszönöm szépen!
2017. nov. 18. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2017. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nos, valószínűleg ez kicsit hülyén fog hangazni, de az én egyik "jól bevált" tippem, az az hogy valamilyen közösségi médián pl. instagram, facebook jelöld be /kövesd be. Így már legalább tudni fog a létezésedről és akár írhat is neked, vagy belájkolja pár képed, ergó érdeklődik irántad. Ezek után, szerintem simán rá is írhatsz ha gondolod. Csak lazán, add magad.:)
2017. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firedoom ***** válasza:
Ha bejelolod akkor szerintem irj is ra. Magambol kiindulva az ilyen jeloleseket csak okezom es tobbet nem foglalkozok vele. Vagy ha ra is nezek akkor sem fogom halomra likeolni. Kovetkeztetes keppen ha nem is reagalna a jelolesedre akkor se add fel hanem batran beszelj vele. Sok sikert!
2017. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!