Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Előre meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Előre meg kérek mindenkit hogy ne mondjon olyat hogy pl;te túl fiatal vagy ehez! Az iskolában van egy lány (osztálytársam) már 8 éve. Valameik nap tesi órán kinevetett engem és én rá csaptam gyengéden a tollas ütővel a seggére.

Figyelt kérdés
Természetes volt a reakciója de nem ütött meg, utána már kézzel csináltam persze védte a fenekét xe nem ütött meg soha. Ezek után mintha elkezdett volna közeledni (beszélgetéssel)
2017. nov. 19. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csapjad neki! :)
2017. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Meg tanulj inkább helyesírást.
2017. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

még az is lehet, hogy nemsoká a péniszed a vaginájába fog kukucskálni.. :(

remélem ez nem lomboz le!

2017. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Almasret ***** válasza:
Írj privátban, segítek!
2017. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne ütögesd, inkább rakd meg rendesen, ja és ne tollasütővel!
2017. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszélgess Vele Te is! Hamarosan több is lesz ebből:)
2017. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!