Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tett úgy, mint aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tett úgy, mint aki észre se vett?

Figyelt kérdés
Egy fiúról van szó, aki nagyon tetszik, de vsak barátok vagyunk. Mindig szívélyesen köszön, meg mindig mondja a nevemet is (pl. Szia xy), viszont nemrég konkrétan elfordította a fejét, és direkt a másik irányba nézett, amikor látta, hogy érkezem. Természetesen köszöntem neki és utána ő is dobott egy sziát, de elég kínosnak találtam a szitut. Gondoltam, megharagudott rám valamiért, de ennek nincs értelme, mert semmin nem vitatkoztunk, vagy ilyesmi. Tudom, hogy tőle kéne megkérdeznem, de azóta még nem láttam és érdekelne, hogy nektek mi erről a véleményetek?

2017. nov. 21. 17:36
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet hogy ő nem csak barátnak gondol te meg utalgattál egy fiúra vagy csak annyit mondtál hogy helyes?
2017. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hiszen épp ő tetszik. Bár igazad lenne.
2017. nov. 21. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkesz picit. Amúgy lehet, hogy valaki mondott neki valamit rólad, ő meg elhitte.Pl esetleg, hogy tök másokat is szédítesz egyszerre, és tuti nem akarnál ővele járni; és lehet amúgy, hogy le akar koptatni róla az a haver; lehet, hogy pl bekamuzta a srácnak aki neked tetszik, hogy ő már csókolózott veled, és esetleg még azt is, hogy könnyen kapható voltál, és akkor lehet, hogy a haver akar rádstartolni. Már, ha létezik. Vagy pedig a srác, aki neked is tetszik, esetleg ő zúgott beléd, és ahelyett, hogy megpróbálna téged meghódítani, megfutamodik, és elzárkózik előled. Esetleg lehet, hogy te valahol mentél, és véletlenül nem vetted őt észre. Esetleg valami rendszerhiba volt, és te nem láttad az ő egyik üzenetét, de ő nem tudja, hogy nem láttad, de azt hiszi, hogy direkt nem írsz vissza. Fogalmam sincs, szerintem legközelebb, ha pont nem becsöngetés előtt vagytok pár perccel, akkor csípd el őt, és faggasd ki, igen, picit még éretlen a srácnak a jelleme, de nem tudom, mennyi idősek vagytok, valszeg akkor még nem is várható el; de az lett volna a tiszta, hogyha pl hallott rólad valamit, akkor tőled kérdezi, veled beszéli meg, hogy "hogy is van ez?", és nem pedig egyből bunkózik veled. Meg egyébként is, bunkózni minek, köszönni köszönhetett volna rendesen, hogy nem fordul el; max nem beszélgettetek volna, azt mondhatta volna, hogy "bocs, most mennem kell", és akkor ha ez sokszor megtörténik, abból levetted volna a lapot; hogy nem kérsz a társaságából. De így, simán bunkó volt szerintem. Oké, hogy ezek után már nem beszéltek többet, de egy magyarázatot még mindenképpen megérdemelsz, és hogyha ő tényleg ezt akarja, utána elfelejthetitek egymást. Amúgy lehet, hogy azért haragudott meg, mert azt hiszi, letiltottad, mert ritkán jelentkeztél be, és nem jelzett ki az alatt az idő alatt a chatben, vagy pedig írni akart valamelyik nap, de te nem voltál fönt, esetleg meg is beszélhettetek valamit, hogy fölmentek aznap hány órakor mindketten, de azt nem hinném, arra csak emlékeznél.
2017. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy "szívélyesen" köszönök a kiszemeltemnek, de általában csak akkoe hogyha nem tömegben van és kevesen veszik észre hogy köszönök neki, mert még nem szeretném hogy kitudófjon hogy kedvelem, mert az elronthatja az egészet.
2017. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!