Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy túl tudjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy túl tudjak lépni? Egyáltalán normális, hogy így érzek? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval, a szituáció csöppet bonyolult, de megpróbálom röviden és érthetően leírni.:D


Tavaly oda meg vissza voltam egy fiúért, aki az osztálytársam, így az agyammal mindig tudtam, hogy úgyse lehetne semmi komoly köztünk. (Nem mintha ez kizáró ok lenne, csak ő nem az az alkat) Viszont ő tette a szépet folyamatosan, de utólag kiderült, hogy még párhuzamosan vagy három lánnyal csinálta ezt. Egyszer csókolóztunk is, aminek nagy jelentőséget tulajdonítottam, mert azt hittem, ezek után már aztán tényleg összejövünk. De nem, csak kifogásokat talált. A jelzései végig azt mutatták, hogy én vagyok a legtökéletesebb, a legszebb, akit csak kívánhat.


A lényeg, hogy nagy nehezen túl lettem rajta. Most megismerkedtem egy másik fiúval, aki tényleg megbecsül, és eléggé alakul köztünk valami. De nem hagynak nyugodni a tavaly történtek, folyamatosan derülnek ki az újabb csavarok, meg hogy kinek csapta még a szelet. Nekem pedig a múlt év utólag "kellemes" emléknek maradt meg, betudtam egy beteljesületlen szerelemnek. Viszont most, hogy kiderül, közel sem az volt a helyzet, mint gondoltam, teljesen megkérdőjelezek mindent. Adott egy úgymond "önbizalmat", hogy a srácnak tetszettem, azt hittem különleges vagyok. Utólag pedig az egész bemocskolódik más lányokkal, és csak arra tudok gondolni, mekkora idióta naiv voltam, és mennyi időt pazaroltam rá.

Azt hittem, tényleg fontos vagyok neki, és csak nehezítő tényezők miatt nem jöttünk össze, így nem is bánkódtam.

Most viszont picit megrendült az önbizalmam.


Picit kettős érzéseim vannak, mindig is jó csajnak tartottam magam, de kétségeim vannak, hogy barátnőnek elég vagyok-e.



2017. nov. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanultál belőle remélem, lépj túl...ne a múlton rágódj.
2017. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már van egy jó kapcsolatod akkor érezd magad benne boldognak és ne a múlton rágódj, főleg egy olyan srác miatt ne aki ennyire felszínes
2017. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na szia. Nem, nem normális hogy így érzel. Hagyd a picsbe a gyereket. Az, hogy jó csajnak tartottad/tartod magad az nagyon jó, de a jócsaj és a barátnő közöt, ég és föld a különbség. Tehát semmi köze a külsőhöz, az okés hog meg, megakad rajtad a srácok szeme, de sokkal inkább a belső az ami számít, meghogy mennyit és hogyan tudsz adni ill. kapni 1 kapcsolatban... Inkáább minőségi legyen mint sem mennyiségi. És legenc sak önbizalmad kacérkodj ismerkedj flörtölj ismerj meg minnél több pasit és aztán úgyis meg lesz az a bizonyos szikra. :D És 1 nő akkor szép igazán ha belülről fakad. Dióhéjban ennyi :)
2017. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!