Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagdossa magát a barátnőm mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagdossa magát a barátnőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig depizik és ha bármivel megbántom vagy ha más lányokkal vagyok (csak barátokkal) sűrűn előfordul hogy vagdossa magát. Már próbáltam beszélni vele hogy ez nem jó, megszakitottam a kapcsolatot azokkal a lányokkal akikre féltékeny volt, próbáltam a barátaival is beszélni hogy beszéljenek vel, de semmi nem segít... ugyan úgy tovább csinálja. Mit csináljak hogy abbahagyja? Kérlek segítsetek!!!! A válaszokat előre is köszönöm!
2017. nov. 22. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel lelki okai vannak ennek a viselkedésnek jöjj rá hogy mi az oka és támogasd abban hogy legyőzze meg éreztesd hogy ott vagy neki, am írhatsz privátban, nekem is volt ilyen barátnőm 18/f
2017. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak eltántorítani a dologtól, de a párod egyértelműen pszichés beteg :D Szerintem hagyd a fenébe, de ha mégis kitartasz mellette, akkor vidd el orvoshoz.
2017. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd ott, elmebeteg.
2017. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel semmit nem lehet csinálni. Ahhoz, hogy ez változzon, a hozzáállásán kell változtatnia. Amíg nem akar, nem is fog. Akár lehozhatod neki a csillagokat is, ha egyet fent felejtesz, ő veszi elő a pengét. Nekem elhiheted, akaraterőn múlik, hogy jobban leszel -e. De a leírtakból ő ezt nem is komolyan csinálja, csak fel akarja hívni magára a figyelmet, és zsarol vele téged, felhasználja arra, hogy megkapjon dolgokat. Rettentő gyerekes, és önző, egyáltalán nem etikus. A kérdés csak az, hogy kell ez neked? Kell neked az, hogy rettegj egy kapcsolatban attól, hogy ejtesz egy pici hibát, és máris kárt tesz magában? Jót tesz ez neked? Ő kinövi, de te...benned ez csak kárt okoz.
2017. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mindig sikerül elérnem hogy megigéri hogy abbahagyja, és én általában hiszek neki de aztán max 1hónap és megint csinál valami hülyeséget magával
2017. nov. 22. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg érdemes lenne dobni őt, még mielőtt téged kezd el zsarolni érzelmileg, vagy éppen azzal, hogy esetleg mégdurvábban vagdossa magát, hogy nem azt csinálod, amit ő szeretne.


Az ilyen elmebeteg nőkkel nagyon kell vigyázni.. könnyen tönkre tudják tenni egy férfi életét, ha az nem figyel és nem lép le időben.

2017. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nagyrésze felületi sebet ejt,nem akar kárt tenni magában csak figyelemre vágyik
2017. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mind1 milyen sebet ejt magán...


Normális ember nem vagdossa magát... azért meg pláne nem, hogy a párját ezzel sakkban tartsa, irányítgassa... tehát nem csak egy elmebetegről van szó, hanem egy alattomos, számító féregről is.

2017. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ami még jobban felcsesz az az hogy a multkor ösaszevesztem vele és az egyik barátnője még segített is neki szétszedni egy borotvát hogy vagdoshassa magát ez már szerintem para
2017. nov. 22. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ha nem teszed, akkor megérdemled, h szívasson...csak akkor meg ne rinyálj itt..
2017. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!