Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül ráítam a srácra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül ráítam a srácra, aki tetszik. Mit tegyek? Többi lenn, fontos!

Figyelt kérdés

Szóval volt egy srác, aki tetszett nekem tavaly a suliból, egy szavalóversenyen tetszett meg. folyosón mindig szemkontaktust váltottunk, néha rámosolyogtam, néha viszaamosolygott. Sose beszéltünk, csak askon írtam neki pár kérdést, amikben elárultam azt h melyik osztályba járok. Azonban elballagott, elment egy másik városba egyetemre. És pont a napokban jutott eszembe. Ma a telefonom megbolondult, és messengeren véletlenül ráintegettem a fiúra. Azonnal felfüggesztettem a fbm, messengerem, de nek hagyhatom úgy... Mit írjak neki, hogy ne legyen kínos, ne nézzen bolondnak?...

Légyszi segítsetek !



2017. nov. 22. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez velem történne, én azt írnam hogy bocsi véletlen..és ez így nem kínos..még a végén lehet el is kezdenétek beszélgetni
2017. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%

ne fuggezd ezert magad

elmondod neki hogy veletlen volt mert a telefonod megbolondult es veletlen kattintottal csak ra:) nem nagy ugy ha ezt leirod szerintem..

14/L

2017. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

1-es te aztán marha nagy ész vagy mi?

Véletlenül csak a vak integet.

Én azt javaslom igenis kezd játszmákba!

-Kishúgod vagy öcséd, ilyenek...

2017. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De utolsó, tényleg véletlen volt, mivel a telefonom megbolondult:D.

Oké, na de ezután mit tegyek, h ne haljon ki a beszélgetés...?

2017. nov. 22. 16:35
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Muhhaha! Sorsszerű, most már mindenképpen beszélgetésbe kell elegyednetek:) Sok sikert! ;)

Amúgy mondhatod neki az igazat nyugodtan, hogy véletlenül benyomódott, nem a te hibád volt, esetleg műszaki hiba, "talán mindegy is, most már nem fog ez változni, de ha már itt tartunk, nincs kedved/időd velem valamikor mostanság beülni valahova?" Ja amúgy pont indul a vizsgaidőszak, szóval , hogy lehet, hogy nem fog annyira ráérni, de amúgy élőszóban sokkal jobban mennek a beszélgetések, mert nem otthon, egy ingerszegény környezetben ülsz/ ültök, hanem ki vagytok mozdulva, és azon benyomások által, amik a környezetből érkeznek, mindig van téma; és rögtön láthatod az arcán is a másik embernek a reakcióját, sokkal közvetlenebb, jobban esik, mintha mindent folyton le kéne gépelgetned, és még barátibb is, személyesebb, szóval én asszem mindenképpen találkoznod kéne vele;)

2017. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahhoz, hogy ne haljon ki egy beszélgetés, ahhoz kell 1-2 téma.
2017. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eh, félek, hogy zavarnám is, hisz egyetemista :)))

Oké, megírom neki, hogy "bocsi, véletlen volt", aztán? Várjam meg, mi beseenel, vagy visszaír hogy " semmi baj "? Vagy utána egyből írjam, hogy " ha már így alakult, hogy vagy?" :'))

2017. nov. 22. 16:46
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

" Azonnal felfüggesztettem a fbm, messengerem, "

Ez most komoly? Minek?

Hogy lásd mit is csinálsz:

A világháborúban a halálba rohantak bele, feláldozták az életüket másokért és hátrahagyták a családjukat a hazáért.

Nézzük meg, mit csinál egy mai tini lányka.

-> Pánikrohamot kap mert véletlen egy integetést elküldött egy fiúnak, és fogalma sincs mit kezdjen magával.

Nagyon beteges vagy, ne írj neki semmit, nem hiszem hogy egy egyetemistánál lenne ilyen lánynak esélye.

Kíváncsi vagyok hogy lesz valaha fiúd így..

2017. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem vagyok valami magabiztos, de köszi a biztatást, már irtam neki :D
2017. nov. 22. 17:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? Túléltétek?
2017. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!