Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy srác egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy srác egyik napról a másikra levegőnek néz?

Figyelt kérdés
Osztálytársamról van szó. Van hogy tök jól elvagyunk, odajön, beszélgetünk, aztán együtt megyünk a buszhoz, ott is hülyülünk, majd este Facebookon is beszélünk, minden happy, aztán a következő nap már levegőnek néz, hozzám se szól (ez alatt azt is értem, hogy köszönni se köszön), rám se néz, semmi...de nem csináltam semmit, amivel ezt kiérdemelném. Fiúk, ha ti csináltok ilyeneket lány haverjaitokkal, akkor miért? 15/L

2017. nov. 22. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbára tesz.
2017. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt akkor csinálom, ha nincs miről beszélnem a lánnyal, nincs okom oda menni hozzá. Nem jelent semmi rosszat.

És ha a csaj nem jön oda hozzám magától, nem köszön rám elsőre, akkor meg végképp nem aggódom miatta, mert ezek szerint őt sem zavarja a dolog.

2017. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lazy Lover ***** válasza:
semmit se! én akkor csinálok ilyet ha tetszik a csaj :D
2017. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Levegő nélkül nem tud élni... ;)
2017. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hallott vmi pletykát Rólad..
2017. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!