Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes, visszafogottabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszafogottabb fiúk! Ha nektek tetszik egy lány mit csináltok? Vajon tetszek neki? Milyen jeleket adjak neki? Oda menjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác de eléggé visszahúzódós tipus mint én és nemtudom hogy oda menjek-e hozzá vagy ne? Eléggé furán viselkedik és nemtudom hogy ez most utálást vagy tetszést akar kimuatni.. Amikor ránézek elfordul és csak akkor néz vissza ha én nem oda nézek. Még sosem beszéltem vele viszont nagyon szivesen megismerném, de nemtudom hogy oda menjek vagy ne, köszönjek neki vagy ne.. :\ Szerintetek mit tegyek? Milyen jeleket küldjek neki vagy inkább ne? Köszi előre a válaszokat! :) 14/L

2017. nov. 22. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Jajj Bocsi rossz kategóriába irtam :(
2017. nov. 22. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Ő nem fog odajönni, neked kell kézbe venni a dolgot.

Híd el valahova (büfébe, vegyél neki egy sütit), vagy kérd meg, segítsen egy feladatban, amihez ért (derítsd ki, mihez ért).

2017. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. nov. 23. 13:10
 4/4 anonim válasza:
100%
Mintha a személyleírásomat olvasnám... menj oda hozzá! Csak úgy, nyomósabb ok nélkül is! Apránként tudasd vele, hogy tetszel neki! Légy bátor és magabiztos! Ne légy se túl laza, se túl merev! Előbb utóbb ki fog alakulni...
2018. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!