Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Az iskolából tetszik nekem egy fiú, így arra gondoltam, hogy ráírok Facebook-on. A kérdésem az lenne, hogy ti mit szólnátok ahhoz, ha egy látásból ismert lány csak úgy írna nektek? Nem tudom, hogy jó ötlet-e...

2017. nov. 23. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ne udvaroljanak lányok.
2017. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Örülnék neki.
2017. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy örülünk neki, mint fordítva. :)
2017. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint lany, kiegiszitenem a kerdest, ha nem. gond.

Es ha nem jon be a lany? Elmeselitek a sztorit a haveroknak? Vagy csak csendben lepattintjatok?

2017. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a lány bejön, akkor örülnék neki :)

Ha meg nem tetszik, megmondanám neki, hogy nem az esetem

2017. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Nem mesélném el a haveroknak, max olyannak aki nem ismeri a lányt.
2017. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én pontosan így jártam mint te csak én egy lányra irtam rá. Egyszer láttuk egymást és később én is Facebookon irtam rá. Szerintem ne ott irj rá hanem irj egy levelet és próbáld valahogy leszólítani. Ez csak egy tipp mivel nekem nem jött össze az írogatós módszer. Remélem sikerül neked.

Én azért nem mentem még oda mert ő 9.-es én meg 8.-os vagyok

2017. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!