Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kommunikaljak csajokal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikaljak csajokal? Nem tudok normalisan kommunikalni lanyokal. Hogyan gyozem ezt le? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Vagyis tudok beszelni lanyokal de aki nekem bejon na azzal nem igazan, felek talan vagy nem tudom... Aki nem tetszik azzal visszont el tudok beszelgetni de azzal se mindig.. ezert jo lenne ha segitenetek. Aki csak rosszat tud irni(hogy nyomi vagyok...stb) az el mehet a jo budos p... Tudom vannak ilyen problemak hasonlo a lampalazhoz. Elore is koszonom /17f

#Szerelem.Társkeresés.Beszelgetes.Ismerkedés
2017. nov. 23. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha megtanulnál helyesen írni, az nagyon sokat segítene rajtad ilyen téren.


22/N

2017. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából sok gyakorlás kell, beszélgess minél több lánnyal, aztán idővel ez teljesen természetes lesz.
2017. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen fel. azert irtam ide mert itt hatha tobben adnak valaszt/segitseget. :)
2017. nov. 23. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Az első lépés, hogy a nők komolyan vegyenek téged, azaz, hogy megtanulsz helyesen írni.
2017. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen irni csak nem igazan erdekel itt ezen a helyen most. De ugy latszik ti(1es3-ik) meg tanuljatok meg normalisak lenni es neha nem bunko lenni es segiteni ahogy a 2-ik :)
2017. nov. 23. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Az a gond, hogyha lusta vagy normálisan, hibák nélkül kiírni egy kérdést, akkor miért is higyje el egy nő, hogy komoly kapcsolatot akarsz? Hamár ez nehezedre esik, akkor komolyan elvárod, hogy egy ennyire lusta valakihez zsákszámra jöjjenek a nők? A félelemnek meg semmi köze hozzá, én néha könnyebben beszélek azzal, akitől akarok valamit, mintsem egy számomra közömbös emberrel. Valószínűleg a valóságban is ilyen igénytelen és lusta vagy és ezt egy ügyesebb csaj egyből levágja. 22/f
2017. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én,pedig azt a tanácsot adnám,hogy ne stresszelj rá,ne gondold át előtte,hogy pl.ebben és ebben a helyzetben mit fogsz mondani vagy csinálni,csak hagyd,hogy vigyen az 'ár'. Add önmagad,viselkedj,ahogy szoktál,mégha tartasz is attól,hogy majd a csajnak ez nem fog tetszeni,vagy mit is fog hozzá szólni.Csak bátran,persze ne ess túlzásokba :-) 23/L
2017. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!